Adelis

Adélka - Ručně vytvořený svět & Eliška - Lüftner Leather 

Od dvou kreativních duší, které propojily své tvořící světy v jeden.  

O nás

Jmenujeme se Adélka & Eliška a jediné, co o nás dvou "musíte" vědět je to, že i přesto, že každá máme svůj vlastní tvořící svět, ve kterém každá realizujeme samu sebe a svou podstatu a snažíme se dělat radosti Všem, kteří mají otevřené Srdce, jsme se rozhodly vytvořit i jeden společný. Tvoříme spolu, rodinně, s Láskou & od začátku do konce každý kus originálně a ručně! 

O originální vnější vzhled zápisníků se stará...

O Elišce byste měli vědět, že tahle éterická víla skrývá mnoho (ne)skrytých talentů. Nejen, že se živí hudbou, která obklopuje a prorůstá celým jejím životem, ale také se stará o celkový vnější vzhled zapisníků! Eliška je opravdový profík a to od výběru té nejkvalitnější kůže, po řezání, barvení, rytí, šití a ještě dále za horizonty možného i nemožného. A věřte mi, že není nic lepšího než pracovat a u toho slyšet Eliščin smích, který rozesměje i tu nejzasmušilejší duši Světa! 

O kouzelný vnitřek zápisníků se stará...

O Adélce byste měli vědět, že ji není lehké shrnout do pár řádků. Skrývá v sobě všestranný talent. Do každého svého tvoření vkládá tolik času a Lásky, až to člověka pokaždé dojímá. Má ohromný cit pro detail, je výjimečně nápaditá a originální tak, jako nejen její veškerá ruční práce, ale i právě kouzelný vnitřek našich originálních zápisníků. Až jej otevřete, nebudete ho chtít pustit z ruky! 


Výplně do zápisníků

připravujeme....

 Originální ručně ilustrované výplně do zápisníků z recyklovaného kraftového papíru, které s Láskou tvoří Adélka jsou v procesu.

Zápisníky Adelis

Kožené ručně barvené zápisníky s ručně ilustrovanými vnitřky z recyklovaného kraftového papíru z naší společné tvorby můžete objednávat TADY. 

Záložky Adelis

Strana 205 nebo 2010? My nevíme, ale Ty už budeš. Založ stránku naší ručně vyráběnou koženou záložkou a kochej se nejen dechberoucím příběhem. Záložky můžete objednat TADY.