O kamenech 

Vlastnosti a účinky kamenů

Všechny podrobné informace o vlastnostech a účincích kamenů, ze kterých jsou vyráběny nejen šperky naleznete TADY.

Jak vybrat minerální šperk? 

Intuice, se záměrem nebo podle barvy? To vše si můžeš přečíst TADY.

Čistím a nabíjím pro Vás

Každý kámen, minerální korálky, i některé hotové výrobky chodím vždy před tvoření a po tvoření čistit do řeky, potůčků & pramenů v lese, od přebytečné energie, která se na ně v průběhu cesty ze skladů, obchůdků a následného tvoření nalepí. Čištění kamenů je strašně důležitá věc, která je zároveň tou dost často podceňovanou. Kdybychom si však uvědomili a věděli, jak rozsáhlou mají kameny paměť, člověk by se k nim choval jinak. Každý kámen si pamatuje místa, kde se nacházel, všechny, kdo se ho dotkli, stejně tak jako všechny energie, které ho kdy obklopovaly.

Existuje mnoho způsobu, díky kterým můžete kameny čistit, a díky nímž využijte veškerou jejich sílu. Prozradím Vám, jak čistím & nabíjím kameny už pár let JÁ - můj nejoblíbenější rituál.

Nejčastěji chodím na své oblíbené místo na chalupě, říkám ji "malá zátoka". Kameny vždy čistím intuitivně, protože intuice je průvodcem procesem očisty. A to vždy. Kameny dávám do sáčků, které následně umisťují do řeky & nechávám je zde po dobu několika minut. Nechávám působit všechny síly Matky Země. Často ještě sedávám poblíž, protože cítím naprosto zvláštní energii & tak nějak vím, že u nich mám ještě nějaký čas zůstat. Je pro mne nesmírně důležité, abych během jejich očisty, měla ve své mysli cíl, aby nechtěné energie byly odeslány na místo, kde nemohou způsobit žádnou škodu. Zároveň vnímám touhu oživit kameny pozitivní energií. Po pár minutách odcházím o kus dále, sednu do trávy nebo na kraj řeky a jen jsem. Poslouchám, pozoruji & má mysl je vždy čistá. Po vyčištění kamenů, které je vždy vedeno intuitivně v rámci minut, půlhodin...Kamenům PODĚKUJI. Ukládám do látkové tašky & jdeme si spolu vstříc lesem zpáteční cestou domů.

Kameny pro Vás po vyčištění nabíjím dle konkrétního dne a situace - slunečním světlem nebo za pomoci měsíčního světla v rámci úplňkových dnů. Každý kámen se nabijí jinak, a proto často kameny rozdělují na SLUNÍČKA & MĚSÍČKY... Není to však vždy pravidlem - intuice, kameny a hlas Srdce Vám vždy poradí.