Litoterapie aneb regenerační a harmonizační metoda pomocí živé energie krystalů....

Jedná se o regenerační a harmonizační metodu pomocí živé energie krystalů, díky které můžeme obnovovat a napravovat proudění energie v našem těle, včetně možností relaxace a doplňování energie. 

Krystaly jako první reagují na vysoké vibrace z vesmíru a jsou schopny, každý druh svojí jedinečností, léčit nás lidi i planetu Zemi, abychom to dokázali také. Přijměte jejich pomoc a usnadněte si přechod do nové doby...

Proč litoterapie?

Krystaly léčí holisticky, působí současně na fyzické, emoční, mentální i spirituální rovině. Dokonale slaďují energie a odstraňují nerovnováhu tím, že se dostanou až ke kořenu problému. Pracují na základě vibrací a uvádějí do rovnováhy auru, tedy elektromagnetický obal, který obklopuje každého člověka. Jejich vibrace pronikají tělem a aktivují spojovací body s čakrami, které regulují vibrace těla. Čakry jsou energetická centra, která jednak převádějící životní energii z kosmu do našeho fyzického organismu, ale také zpracovávají energie našich zkušeností na všech lidských rovinách a vrací ji zpět do vesmíru. Když se energie v centrech z nějaké příčiny zablokuje, vznikne disharmonie funkce a to způsobí např. bolest či onemocnění. 

  • Na čem se budeme společně během krystaloterapie pracovat, rozhodujete Vy sami, Vaše podvědomí, Vaše tělo. Přestože se jedná o proces působící na velmi hluboké úrovni, jedná se naprosto o bezpečnou a příjemnou terapii. 
  • Kameny podpoří Vaší energii a energii těla, pomohou na psychické i fyzické úrovni, vytvoří ochranu, podnítí tvořivost a pomohou odstranit negativní vzorce chování.
  • Po krystaloterapii klient odchází uvolněný, plný energie a chuti do života.

Jak terapie probíhá?

Kameny se přikládají  na čakry, jiná místa na těle i mimo fyzické tělo. Nemusím se Vás fyzicky dotýkat, pohybuji se pouze v auře. K harmonizaci používám speciálně ošetřené a vyčištěné kameny. Krystaly vybírám vždy a pouze "na míru" konkrétního člověka a duše v souladu s jeho individualitou, fyzickým stavem a životní situací...

Chceš-li se dozvědět více o průběhu terapie, neváhej mne kontaktovat. Jsem plně otevřena všem dotazům a otázkám.

Aromaterapie

Po krystaloterapie, kdy ještě vstřebáváte potřebnou energii propojuji terapii s krystaly s aromaterapií, kdy dochází k pohlazení aury pomocí éterických olejů. 

Při aromatickém použití éterických olejů prochází vůně nosem do čichového systému, kde se zpracovává, a poté prochází čichovým nervem do limbického systému. Jakmile dorazí do limbického systému, vůně vyvolá reakce v mozku. Vdechování esenciálního oleje tak vyvolává specifické reakce založené na našich vlastních individuálních emocích, chování, vzpomínkách a zážitcích. Proto je aromatické použití tak velkou součástí řízení nálad - reakce v mozku způsobují fyziologické reakce, které mohou změnit a zlepšit náladu a aromaterapie je tak jedna z nejúčinnějších metod, jak používat a využívat přínosy esenciálních olejů.

Pracuji s kvalitními oleji značky Nobilis Tilia a doTERRA. 


Délka terapie: cca 50-60 minut
Cena: .......,-

 Doporučuji vzít si pohodlné oblečení.

Krystaloterapie nenahrazuje lékařskou péči. 

Rezervace termínu 

Vyplň všechny potřebné údaje a já se Ti co nejdříve ozvu a domluvíme se na společném termínu.