NEVINNOST ♡ minimalistické náramky z broušených minerálů

Na výběr více variant

Minimalistický náramek z přírodních broušených minerálů navlečených na vlasci s klasickým zapínáním. Komponenty včetně přívěsku jsou vyrobeny z chirurgické oceli, tudíž nedochází k jejich zčernání a jsou vhodné i pro alergiky.


VIBRAČNÍ ENERGIE BÍLÉ BARVY

Bílá symbolizuje světlo, duchovnost, spiritualitu, čistotu, panenskou nevinnost, vše neviditelné, nepoznané a tajemné. Odhaluje pravdu a upřímnost. Je symbolem sjednocení, upřímnosti, spravedlnosti a nových počátků. Je barvou čisté duše a obnažené přirozené krásy. Obsahuje hojivou sílu a stává se inspirací k životu. Ochraňuje před negativními energiemi, usnadňuje napojení na energie všech přírodních sil. Je přímou cestou k vyšším rovinám vědomí.

VIBRAČNÍ ENERGIE RŮŽOVÉ BARVY

Růžová je jemná, romantická barva, představující něhu, lásku, jemnost a soudržnost. Podporuje duchovní bdělost, působí uklidňujícím dojmem, a proto je výborná při meditaci. Navozuje vnitřní klid uvádí nás do harmonie těla a mysli. Posiluje intuici a duchovní cítění. Přináší ochranu a schopnost napojení na magickou sféru Vyšších světů. 

Velikost náramku: S (16-17) až M (18-19 cm) díky trojkroužkovému prodloužení. 

Zvolte si variantu:

Cena od 290,00 Kč

RŮŽENÍN

Růženín je růžová varianta křišťálu.

NEKONEČNÁ LÁSKA | Růženín je kámen univerzální lásky. Obnovuje důvěru a harmonii ve vztazích, podporuje bezpodmínečnou lásku, očišťuje a otevírá srdce na všech úrovních, aby podpořila lásku, sebelásku, přátelství, hluboké vnitřní uzdravení a pocity míru. Rozptyluje negativitu a nahrazuje ji láskyplnými vibracemi. Podporuje sebeodpuštění a přijetí vyvolávající sebedůvěru a sebehodnotu. Na fyzické úrovni posiluje a vyvažuje fyzické srdce a oběhový systém a uvolňuje nečistoty z tělních tekutin. Urychluje rekonvalescenci, snižuje vysoký krevní tlak, napomáhá problémům s hrudníkem a plícemi, hojí ledviny a nadledvinky a zmírňuje závrať. Má schopnost zvýšit plodnost a chránit matku i nenarozený plod před potratem. Čakry: srdeční

MĚSÍČNÍ KÁMEN

Měsíční kámen je živec, a díky adularescence (světélkující mlžný měsíční opar) je jedním z nejcennějších drahokamů.

NOVÉ ZAŽÁTKY• OBJEVOVÁNÍ SEBE SAMA • CYKLIČNOST | Využitím reflexní měsíční energie Měsíce měsíční kámen posiluje introspekci, rovnováhu, vhled a sebepoznání. Slouží k ochraně cestovatelů, vytváření přání, novým začátkům, výchově a hojnosti. Tento silný krystal je drahokamem velekněžky a konečným kamenem tajemství a objevování sebe sama. Měsíční kámen ladí s přílivem a odlivem měsíční energie a udržuje nás ve spojení s našimi vlastními rytmy a cykly, což nám pomáhá těžit z pozitivních aspektů všeho, co naše současná fáze nabízí.Kámen pro "nového začátku". Měsíční kámen je kámen vnitřního růstu a síly. Uklidňuje emoční nestabilitu a stres, stabilizuje emoce a poskytuje klid. Zvyšuje intuici, podporuje inspiraci, úspěch a štěstí v lásce a obchodních záležitostech. Po fyzické stránce napomáhá trávicímu systému, asimiluje živiny, eliminuje toxiny a zadržování tekutin a zmírňuje degenerativní stavy kůže, vlasů, očí a masitých orgánů, jako jsou játra a slinivka. Stimuluje epifýzu a vyvažuje hormonální cykly, je vynikající pro PMS, početí, těhotenství, porod a kojení. Měsíční kámen je také prospěšný pro muže při otevírání emocionálního já. Čakry: třetí oko, Solar Plexus