Afirmační krystalový závěs - osobní (na přání)

Osobní krystalový závěs s afirmačním textem tvořený na míru pro Vaši osobní cestu růstu, sebepoznání a probuzení Vyššího Já.

S afirmačním krystalový závěsem dochází k vědomé (spolu)práci. Závěsy jsou určeny pro Vaši osobní cestu růstu, sebepoznání a probuzení Vyššího Já. Závěs můžete jak v prostoru, kdy bude po zavěšení harmonizovat energii místnosti, ale také jej lze použít při meditacích a harmonizování čaker přikládáním na tělo. S krystalovým závěsem jste a budete JEDNO.

V balíčku naleznete dopis s popisem jednotlivých krystalů a péčí o ně, a jak s krystalovým závěsem pracovat, osobní kartičku s afirmací pro podporu a probuzení, nejen Vašeho Vyššího Já. Součástí je také bavlněný pytlíček ke krystalovému závěsu, aby s Vámi mohl cestovat. Výroba trvá max. 2-3 týdny podle počtu objednávek a mého časového volna. Většinou zvládám odesílat do 1-2 týdne od přijetí objednávky + platby.

Pro více informací aneb jak vybrat správnou kombinaci kamenů a rozhodnout se podle vibrační energie barevné šňůry v pletení se dočtete níže.

Zvolte si variantu:

1 600,00 Kč
Please select variants first

Jak vybrat minerální kameny?


Na korunu závěsu používám selenit, který je obzvláště silný ve své schopnosti odvádět negativní energii z těla a prostoru. Čistí okolní energii a náboje obklopující krystaly a podporuje hluboký stav klidu a míru. Patří korunní čakře.

Jak vybrat minerální kameny? Závěs je tvořen 7 minerálními kameny ve velikostech M-L (XL). Vybírat můžete intuitivně, případně podle vlastností kamenů. Jsme jedno, a proto chcete-li vytvořit osobní závěs k podpoře sebe, ve svém bytí, potřebujete-li se uzemnit, podpořit nebo potlačit dané vlastnosti a schopnosti, budu velmi vděčná, když mi veškeré Vaše potřeby napíšete do Zprávy k objednávce - budu Ti velmi ráda nápomocna.

Jakou barvu šňůry vybrat? Každá má svůj význam, který se prolíná do našich pocitů a nálad...A proto se při výběru můžete nechat inspirovat i jejich vibračními energie - více o vibrační energii barev se dočtete zde.

Jaké afirmační slovo zvolit? Afirmační slovo zvolte intuitivně, abyste při pohledu na závěs přesně věděly, jaké poselství Vám má závěs předat. Nevíte-li si rady, slovo vymyslíme společně - odvíjí se od afirmačního textu, který společně se závěsem obdržíte.