~AFRICKÝ TYRKYS~náramek s magnetickým zapínáním

NOVINKA

Originální, jedinečný, jemný, ale energeticky silný? Tvá duše si vybrala správně! Energetický náramek z přírodního broušeného minerálu afrického tyrkysu s originálním magnetickým zapínáním.

Náramek je vyroben z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení. Kovové korálky a přívěsky jsou vyrobeny z chirurgické oceli ( zlaté komponenty pozlacené 24kt zlatem).

INFO: Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na kvalitním vlasci. Magnetické zapínání.

Velikost korálků: 2,5 mm

350,00 Kč

AFRICKÝ TYRKYS

Africký tyrkys není pravým tyrkysem, jedná se ve skutečnosti o zvláštní odrůdou jaspisu. Naproti pravému tyrkysu, který je několikanásobně dražší, je tento jaspis mnohem tvrdší, což z něj činí ideální cenově dostupnou alternativu pro každodenní nošení. Jsou to právě tmavé příměsi krystalického křemene, mědi a železa, které dodávají tomuto minerálu jeho tvrdost a zajímavé vzory.

Africká tyrkys je "Kámen evoluce", podporuje inteligenční a emoční růst a rozvoj. Dokáže zmírnit výkyvy nálady, a vede k optimističtějšímu přístupu k životu. Africký tyrkys otevírá mysl novým nápadům a novým možnostem.