AMAZONIT ♡ minerální prstýnek

Vyprodáno Poslední 2 ks

Minimalistický korálkový prstýnek z broušeného přírodního minerálu amazonitu. Doplněn o korálek z chirurgické oceli (vhodné i pro alergiky).

Prstýnek je vyroben z korálků o průměru 2,5 mm. Navlečeno na kvalitní vícevláknové gumiččce. Velikost prstýnku je mírně roztahovací díky tomu, že korálky jsou navlečeny na pružence.

Velikost: UNIVERZÁLNÍ (průměr prstýnku: 2 cm)

Součástí balení je i organzový pytlíček, ve kterém Ti prstýnek dorazí.♥

99,00 Kč

AMAZONIT

Amazonit je živec, který je známý pro svou modrozelenou barvu.

ODVAHA • KOMUNIKACE • HARMONIE | Amazonit má silné filtrační schopnosti. Dokáže absorbovat mikrovlny a záření mobilních telefonů a chránit před elektromagnetickým znečištěním. Amazonit harmonizuje čakry srdce a hrdla, aby usnadnil komunikaci ze srdce. Uklidňuje také emocionální trauma, zmírňuje obavy, strach a rozptyluje negativní energii. Amazonit je úžasný kámen, který Vám pomůže v stresujících situacích a pomůže vám s uvolněním toxických emocí. Je to kámen, který vás inspiruje k tomu, abyste v sobě hluboko hledali pravdu a dodal vám odvahu překonat strach a trauma z minulosti. Pomáhá při komunikaci, zejména při nastavování hranic a definování osobního prostoru ve vztazích. Umožní vám to také vidět obě strany situace. Použijte ji během meditace a když potřebujete mít ve věcech jasno. Po fyzické stránce řeší funkce nervového systému. Je skvělý pro kostní problémy, jako je osteoporóza, nedostatek vápníku a zubní kaz. Zmírňuje svalové křeče. Čakry: srdeční, krční