~AMAZONIT~náramek s magnetickým zapínáním

NOVINKA

Originální, jedinečný, jemný, ale energeticky silný? Tvá duše si vybrala správně! Energetický náramek z přírodního broušeného minerálu amazonitu s originálním magnetickým zapínáním.

Náramek je vyroben z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení. Kovové korálky a přívěsky jsou vyrobeny z chirurgické oceli ( zlaté komponenty pozlacené 24kt zlatem).

INFO: Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na kvalitním vlasci. Magnetické zapínání.

Velikost korálků: 3,3 mm

390,00 Kč

AMAZONIT

Amazonit je živec, který je známý pro svou modrozelenou barvu.

ODVAHA • KOMUNIKACE • HARMONIE | Amazonit má silné filtrační schopnosti. Dokáže absorbovat mikrovlny a záření mobilních telefonů a chránit před elektromagnetickým znečištěním. Amazonit harmonizuje čakry srdce a hrdla, aby usnadnil komunikaci ze srdce. Uklidňuje také emocionální trauma, zmírňuje obavy, strach a rozptyluje negativní energii. Amazonit je úžasný kámen, který Vám pomůže v stresujících situacích a pomůže vám s uvolněním toxických emocí. Je to kámen, který vás inspiruje k tomu, abyste v sobě hluboko hledali pravdu a dodal vám odvahu překonat strach a trauma z minulosti. Pomáhá při komunikaci, zejména při nastavování hranic a definování osobního prostoru ve vztazích. Umožní vám to také vidět obě strany situace. Použijte ji během meditace a když potřebujete mít ve věcech jasno. Po fyzické stránce řeší funkce nervového systému. Je skvělý pro kostní problémy, jako je osteoporóza, nedostatek vápníku a zubní kaz. Zmírňuje svalové křeče. Čakry: srdeční, krční