Surový krystal k zavěšení

Krystalový závěs se surovými krystaly - křišťálu, ametystu a růženínu s bažantím nebo křepelčím peříčkem a dřevěnými korálky opletený voskovanou šňůrou stylem macramé. 

Vyrobeno z přírodních neopracovaných krystalů - tvar a barva se může lišit od ilustrativní fotky, jelikož se jedná o jedinečné dary stvořené přírodou.

Zvolte si variantu:

450,00 Kč
Please select variants first

AMETYST

Závěs s ametystem můžete zavěsit: do ložnice - pomáhá navodit klidné sny, mírnit stres, potlačovat nespavost, do dětského pokoje - potlačuje noční můry a strach ze tmy nebo kamkoliv, kde potřebujete potlačit negativní energii , tlumit nepřátelské prostředí a ochránit před psychickým nátlakem. Dřevěné korálky si ráda kapu svým oblíbeným éterickým olejem, který dodá závěsu další rozměr.

KŘIŠŤÁL

Závěs s křišťálem můžete zavěsit: do okna - k zastavení velké energetické ztráty, k rozptýlení škodlivých energetických toků(vysoké budovy, elektrické stožáry a pod.), k oživení místnosti světelnou duhovou hrou. Do středu místnosti - k dosažení harmonie a stability, do ložnice nebo jiné místnosti - pro ochranu prostoru

RŮŽENÍN

Závěs s růženínem můžete zavěsit: do ložnice - vnáší klid, pohodu, lásku, pomáhá při nespavosti, do obývacího pokoje nebo pracovny - neutralizuje elektromagnetický smog z televize, počítačů a mobilních telefonů. Dřevěné korálky si ráda kapu svým oblíbeným éterickým olejem, který dodá závěsu další rozměr.