~ANDĚL~provázkový náramek s lemurským kalcitem

NOVINKA

Jemný provázkový náramek ideální k vrstvení nebo doplnění vašeho outfitu s přívěskem andílka z chirurgické oceli a korálky z lemurského kalcitu.

Navlečeno na kvalitní nylonové šňůře. Univerzální velikost díky posuvným uzlíkům.


190,00 Kč

KALCIT

Kalcit patří mezi univerzální pomocníky, kteří by neměli chybět ve vaší sbírce. Obecně harmonizuje, uklidňuje a dodává energii. Podle barvy a složení pak prohlubuje specifické vlastnosti a dodává konkrétní energii. Dobře také doplňuje i posiluje ostatní minerály a je vhodný i k výrobě kalcitové vody.


LEMURSKÉ KRYSTALY

Lemurské křišťály jsou v mnoha ohledech unikátní. Byly nalezeny ve vrstvě písku nikoli v klasterech, jak je u křemenů běžné, ale jednotlivě, zcela oddělené od sebe. Z geologického hlediska tak jde o přírodní anomálii, pro kterou vědci nemají vysvětlení. 
Podle některých historických pramenů se v Pacifiku nacházela bájná země Lemurie (také Mu), s vyspělou civilizací, po které potopením zbyla Polynésie. Důkazy o existenci Lemurie byly nalezeny z období před 70 tis. lety a předpokládá se, že země existovala před 12 miliony lety. Příčinou potopy byla pravděpodobně srážka s Nibiru/Nimiru, změnil se Jižní a Severní pól a každá změna zároveň ovlivnila počasí.

Jako potomci Lemuřanů (ale i Atlanťanů) se označují např. Tuarégové - Hadí lidé Velkého vznešeného boha ohně, kteří osídlili severní Afriku, dále Baskové ve Španělsku, Daanani - Lidé Moře, kteří osídlili Kypr, Tyrhéni, kteří se rozdělili na Etrusky (osídlili Etrurii, dnešní oblast Toskánka, Itálie) a Féničany (osídlili oblast v Malé Asii), kolonie na ostrově Man v Irském moři atd.

Lemurský krystal je nástrojem pro ty, kteří pracují se světelnými energiemi. Zahájíme-li vibrační posun, lemurské krystaly nám poskytnou dar bezpodmínečné lásky k Zemi. Těm, kteří pracují se světlem, připomínají, že mají pracovat na svém růstu a rozvoji. Při práci s těmito krystaly dosáhneme vnitřních a multidimenzionálních zážitků, učí nás, že jsme multidimenzionální bytosti a poskytne objektivní pohled na předchozí životy. Můžeme ho užít k vytvoření sítě pro kontakt s anděly, otevírá čakru hvězdná brána a ukotvuje starodávnou moudrost do přítomnosti. Vědomě napojuje na minulé poznatky, protože podněcuje duchovní trénink a léčivé schopnosti.

Dopomáhá při terapiích minulých životů, což může zabránit vytvoření nemoci, nebo uvolnění destruktivních emočních vzorců. Hůlky z lemurského krystalu jsou výborné pro vyrovnání a čištění čaker, pomáhají uvolňovat karmu a věci přetrvávající z minulých životů a nedokončené záležitosti, které fungují nevědomě a ovlivňují současný život, např. sliby z minulých životů, které podle zákona vývoje duše přecházejí ze života do života a přitahují minulé partnery zpátky do života. Lemurský krystal aktivuje vyšší rezonance každé čakry a spojuje je se světelným tělem. Učí jak zhmotňovat myšlenky