Minerální náramek - Andělská duše

Sleva 20%

Energetický minerální náramek z přírodních minerálů - angelit, měsíční kámen, hrot křišťálu aqua aura a říčních perel.

Náramek je vyroben z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení.

Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na elastické pružence.

280,00 Kč 350,00 Kč

ANGELIT

Angelit je jemný kámen modré barvy používaný hlavně pro metafyzické účely. Anhydrit - angelit je druh síranu vápenatého.

EMOCE • VEDENÍ • MEDITACE | Angelit je vysoký vibrační kámen, který vás spojuje s vašimi duchovními průvodci a anděly. Má uklidňující, uklidňující energii, napomáhá emocionálnímu stresu a podporuje relaxaci. Pomáhá při celkové komunikaci, zejména komunikaci s vašimi andělskými průvodci. Angelit poskytuje klidnou a mírovou energii pro duchovní vhled a inspiraci a je ideální pro meditaci a rituály. Angelitové kameny také pomáhají s řadou emocionálních léčebných procesů. Hněv, úzkost, a dokonce i zášť jsou emoce, které mohou být pro nás nebezpečné, zejména když se začnou proměňovat tělo v toxické. Tento drahokam je schopen odstranit tyto negativní emoce a přinést pozitivní a uklidňující pocity. Na fyzické úrovni je schopen vyvážit štítnou žlázu. To také umožňuje tělu zbavit se všech infekcí, které souvisejí s hrdlem. Pomáhá při obnově krevních cév a má určité prospěšné vlastnosti pro srdce. Čakry: Třetí oko, korunní.

AQUA AURA KŘIŠŤÁL

Aqua aura je výsledkem spojení křišťálu a drahých kovů. Krásné a andělské zbarvení pochází z platiny a/nebo stříbra, které je zahříváno a napuštěno do křišťálu.  

NOVÉ CESTY • MAGIE • DUCHOVNO | Aqua aura je skvělý pro inspiraci a povznesení. Aqua aura křišťál je vysokofrekvenční krystal, ideální pro spojení s duchovními průvodci a strážnými anděly, posilující vlastní vibrace žít každý den naplno a sledovat nové cesty a přístupy. Nechte si tento krystal jako denní připomínku, abyste zůstali otevření, zvědaví a důvěřovali magii, která vás obklopuje! Široce se využívá při léčení, práci s energií a meditací. Čakry: Třetí oko, korunní.