Aroma lapač snů Sluneční zář

Aroma lapač snů - pomocník i bohémská dekorace. Lapač snů s bukovými korálky, které se díky svým vlastnostem dají krásně napustit éterickými oleji, které se vlivem tepla a proudem vzduchu vypouští do prostoru a harmonizuj tak nejen prostor, ale také i tělo a duši.

Vyroben z kvalitních materiálů - eco recyklovaných šňůr značky Bobbiny, bavlněných krajek, barevných stuh, bukových korálků a bažantích a křepelčích peříček.

Bukové korálky Vám napustím olejem dle Vašeho výběru. Vůně vydrží cca 4-5 dnů, poté lze korálky dokapávat dle libosti (3-5 kapek). 

Zvolte si variantu:

590,00 Kč
Please select variants first

RŮŽE

Uklidňuje organismus a obnovuje duševní rovnováhu. Lze ji použít při nervozitě a neklidu. Vůně růže je považována již mnoho staletí za účinné afrodiziakum. Podtrhuje ženskou smyslnost a působí na duši i hormonální systém.

EUKALYPTUS CITRIODORA

Vhodný pro děti. Vůně eukalyptu má pozitivní účinky na psychiku. Pomáhá při nadměrném stresu a duševním vypětí a přináší okamžité uvolnění. Pomůže vám zapomenout na negativní myšlenky a starosti a dodává dobrou náladu, zároveň zmírňuje trému a nervozitu. Jeho vůně je také velmi energizující a pomůže vám obnovit energetické zásoby.

VŮNĚ LEVANDULE

Uklidňuje při napětí a depresi, tlumí bolesti hlavy, menstruační bolesti a dýchací obtíže. Snižuje krevní tlak, urychluje hojení, odpuzuje hmyz.

HEŘMÁNEK

Heřmánek uvolňuje nervové napětí, tiší hněv a zklidňuje mysl. Podporuje odpočinek, zdravý spánek, duševní pohodu a relaxaci. V duševní rovině energeticky působí na solar plexus, hlavní nervové centrum v oblasti žaludku.

VŮNĚ BERGAMOT

Bergamot má harmonizační účinkytaké na psychiku, působí antidepresivně a navozuje dobrou náladu. Posiluje zdraví horních cest dýchacích, chrání je před infekcí a pomáhá i při samotném nachlazení. Uvolňuje dýchací cesty, usnadňuje dýchání a zároveň snižuje horečku a tiší bolest.

SMĚS PRO DĚTI

Hravá vůně s tóny mandarinky napomáhá soustředění, zmírňuje napětí a navozuje pocit pohody. Doplněná o mátu posiluje dýchání a přispívá k tišení bolesti. Kombinace esenciálních olejů byla pečlivě zvolena tak, aby byla příjemná dětem.

DOTEK JARA

Používá se k rozptýlení starostí, osvěžení a relaxaci. Harmonizuje emoce, uvolňuje pocit hněvu a frustrace, oživuje, přináší radost a dobrou náladu.

PÉČE PŘI MIGRÉNĚ

Pomáhá nervovému zklidnění a zmírňuje stres, ulevuje při trávicích a žlučníkových obtížích. Je účinná při žaludeční neuróze a zmírňuje svalové spazmy.

PŘILIV ENERGIE

Posiluje při nervové slabosti a úzkosti, obnovuje nadšení a sebedůvěru, dodává odvahu. Účinně posiluje sebevědomí, rozptyluje smutek a melancholii.