HarmAroma závěs - Eukalyptus citriodora

Vyprodáno

HarmAroma závěs s bukovými korálky napuštěnými 100% éterickými oleji, jejichž vůně pozitivně ovlivňuje naši psychickou pohodu a emoce, surovým křišťálem a eko šňůrami značky Bobbiny.

500,00 Kč

Popis

  • materiál: eko šňůry Bobbinyakrylová příze,topolové dřevo, bukové korálky, křišťál
  • éterický olej: eukalyptus citriodora
  • průměr: 12 cm
  • celková délka: cca 57 cm

100% éterický olej - eukalyptus citriofora: Má jemnější vůni než eukalyptus globulus a proto je vhodný pro děti, je antiseptický, protizánětlivý, rozšiřující cévy, zlepšuje dýchání při kašli a bronchitidě, vhodný při revmatismu a bolesti svalů. Tato silice neutralizuje pachy. 

Křišťál: Nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. 

Informace: Vůně se vypouští automaticky vlivem tepla do místnosti a vydrží cca 14 dnů. Vůni lze obnovit nakapáním (napuštěním) bukových korálků éterickým olejem (3-5 kapek na každý korálek).