HarmAroma závěs - Cedrové dřevo

Vyprodáno

HarmAroma závěs s bukovými korálky napuštěnými 100% éterickými oleji, jejichž vůně pozitivně ovlivňuje naši psychickou pohodu a emoce, surovým křišťálem a eko šňůrami značky Bobbiny.

500,00 Kč

Popis

  • materiál: eko šňůry Bobbiny, akrylová příze,topolové dřevo, bukové korálky, křišťál
  • éterický olej: cedrové drevo 
  • průměr: 12 cm
  • celková délka: cca 57 cm

100% éterický olej - cedrové dřevo: Cedr má příjemnou dřevitou vůni s jemným kafrovým nádechem, která posiluje mysl a mírní nervozitu. Povzbuzuje, dodává novou energii a zahřeje na duši. Éterický olej s vůní cedru je tak vhodný pro ty, kdo intenzivně duševně pracují a potřebují občas vypnout a nabrat energii. Cedrový esenciální olej zklidňuje napjaté nervy a přináší úlevu od stresu. Pomůže vám zapomenout na veškeré starosti a zároveň podporuje optimismus a dobrou náladu. Je vhodný také při nervozitě či trémě. 

Křišťál: Nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Informace: Vůně se vypouští automaticky vlivem tepla do místnosti a vydrží cca 14 dnů. Vůni lze obnovit nakapáním (napuštěním) bukových korálků éterickým olejem (3-5 kapek na každý korálek).