BOŽSKÁ ENERGIE ♡ macramé amulet s chryzokolem

Vyprodáno Oblíbené ★

Macramé amulet - náhrdelník s minerálním kamenem opleteným technikou macramé. Pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje Vaše energetické pole.

Náhrdelník vyroben z přírodního minerálů opletený kvalitní brazilskou nylonovou šňůrou - z důvodu vysoké pevnosti a odolnosti díky vosku (při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem), se šňůra netřepí a šperky z ní mají opravdu nekonečnou životnost! Doplněn o minerální broušené korálky apatitu a stříbrné korálky z chirurgické oceli.

Lze nosit jako klasický náhrdelník nebo choker díky variabilnosti stahovacího uzlíku.

Délka: variabilní (max. délka cca 35 cm)

Zapínání: stahovací uzlík

Pouze jeden jedinečný kus aneb kupuješ to, co vidíš.♥

790,00 Kč

CHRYZOKOL

Chryzokol je minerál obsahující měď. V Peru se nazývá "peruánským tyryesm", kvůli svým modrozeleným odstínům, podobným tyrkysovému vzhledu tyrkysu.

KOMUNIKACE • BOŽÍ ENERGIE • SEBEDŮVĚRA | Mírumilovný a komunikativní kámen. Chryzokol je věnován výrazu, posílení a učení. Aktivuje silné spojení s energií bohyně, pomáhá projevit milující, pečující energii. Podporuje nás v odhalování našich nejvyšších znalostí, aby ostatní mohli těžit z našich zkušeností, a spojuje srdce a hrdlo, aby usnadnila komunikaci ze srdce. Vytahuje pocit viny, léčí bolest v srdci a zvyšuje schopnost milovat. Zlepšuje komunikaci a otevírá empatii. Podporuje sebeuvědomění a vnitřní rovnováhu. Zbavuje nás pocitů malé sebedůvěry a citlivosti, zvyšuje osobní sílu a inspiruje nás ke kreativitě. Lehce se s ním překonávají fobie, protože vytahuje negativitu a dodává motivaci. Snižuje duševní napětí. Podporuje pravdomluvnost a nestrannost. Zmírňuje vinu a přináší radost. Po fyzické stránce artritidu, onemocnění kostí, osteoporózu, svalové křeče, krevní poruchy a plicní problémy. Detoxikuje játra, ledviny a střeva. Znovu okysličuje krev, regeneruje slinivku břišní a reguluje inzulín. Posiluje svalové hmoty a zmírňuje svalové křeče. Pomáhá také při PMS a menstruační křeči. Čakry: krční, srdeční