ČAKRA ♡ provázkový náramek s minerály

Vyprodáno Na výběr více variant

Harmonizujte a nalaďte své tělo s energetickým ČAKRA náramkem. Na výběr z více variant:

1. sakrální čakra s karneolem

2. krční čakra s akvamarínem 

3. čakra třetího oka s ametystem

Každý náramek s komponenty z chirurgické oceli je bez obsahu alergenních látek. Pozlaceno 24kt zlatem. Navlečeno na kvalitní voskované a omyvatelné brazilské šńůře.

Velikost: univerzální (stahovací uzlík)

Zvolte si variantu:

190,00 Kč

KARNEOL

Jedná se opět o odrůdu chalcedonu.

KREATIVITA • VITALITA • VÁŠEŇ | Kámen motivace. Karneol vzbuzuje odvahu, příležitost a přiživuje ambice. Je vynikající pro obnovení vitality a motivace, a pro stimulaci kreativity a získávání motivace. Objasňuje vnímání, zostřuje koncentraci a rozptyluje duševní letargii. Je to ochránce proti závisti a zášti a připomíná vám, že jste více než dost dobří, abyste dosáhli touhy svého srdce. Karneol také vzbuzuje vášeň, probouzí v nás náš vnitřní oheň. Karneol je takéstabilizační kámen, obnovuje vitalitu a motivaci a stimuluje kreativitu. Dává nám odvahu, podporuje pozitivní životní rozhodnutí, rozptyluje apatii a motivuje k úspěchu. Je užitečný pro překonání jakéhokoli zneužití. Zostřuje koncentraci a rozptyluje duševní letargii. Chrání před závistí, vztekem a záští. Uklidňuje hněv, zahání emocionální negativitu a nahrazuje ji láskou k životu. Na fyzické úrovni zvyšuje plodnost a stimuluje sexualitu, léčí problémy s dolní částí zad, revmatismus, artritidu a deprese. Reguluje ledviny a urychluje hojení kostí a vazů. Zlepšuje vstřebávání vitaminů a minerálů a zajišťuje dobrý přísun krve do orgánů a tkání. Čakry: kořenová, sakrální, Solar Plexus

AKVAMARÍN

Akvamarín je odrůda berylu. Když se beryl spojí se železem, stává se modrozeleným a je klasifikován jako akvamarín.

KLID • HARMONIE • ZKLIDNĚNÍ | Akvamarín je hluboce vázán na měsíční cykly. V historii je známý jako poklad mořských panen a talisman námořníků. Chrání auru a vybízí k pozitivní magii a poskytuje jasnost v komunikaci. Je to perfektní kámen pro zklidnění, vychladnutí a dobití, které vám pomůže vyhnout se vyhoření a pokračovat ve správném směru s klidem a jasností. Metafyzické vlastnosti akvamarínu z něj činí nádherný drahokam a krystal pro klid a pohodu, podobnou té, kterou cítíme z vody. Odstraňuje zmatek a dává vám schopnost se jasně vyjádřit. Uklidňuje mysl a odstraňuje strach. Akvamarín je skvělý kámen pro vysoce citlivé lidi. Na fyzické úrovni akvamarín řeší hormony a růst. V těhotenství střeží nenarozené dítě. Mezi další výhody akvamarínu patří úleva od bolesti v krku, alergie a řeší i nerovnováhu štítné žlázy. Čakry: krční, třetí oko.

AMETYST

Ametyst je jednou z několika odrůd křemene (křišťálu) a liší se barvou od světle růžovo-levandulové po tmavě fialovou v závislosti na obsahu železa. Vždy byl považován za kámen luxusu a byl nejen součástí královské historie, ale i náboženské historie.

DUŠEVNÍ VÍRA • KLID • SPIRITUALITA | Ametyst je ochranný drahokam, který přináší vědomí a hlubší smysl pro spiritualitu. Díky probouzení hlubšího vědomí je také dokonalým krystalem kreativity a vášně. Usnadňuje intuici a komunikaci, také i hojnost a prosperitu. Ametyst je přírodní sedativum, protože zmírňuje stres, zklidňuje mrzutost, vyvažuje nálady, rozptyluje hněv a úzkost. Napomáhá přijímat nové myšlenky, stanovovat si v životě reálné cíle. Přivádí nás na cestu duchovní víry, tak i víry v nás samotné. Chrání nás proti pokušení při závislosti např. na cigaretách nebo i sladkostech. Motivuje nás při rozhodování, vyrovnává emoce a ukazuje příčinu a důsledek problémů. Na fyzické úrovni se zabývá naší endokrinní soustavou, metabolismem a imunitním systémem, stejně jako zmírňuje bolesti hlavy a napětí. Posiluje imunitní systém, zmírňuje bolest a posiluje tělo v boji proti rakovině. Čakry: Třetí oko, korunní.