Čakrový krystalový závěs OSOBNÍ

Výroba na přání

Čakrový krystalový závěs OSOBNÍ - ten, který bude věrně sloužiz čistě a pouze Vám a Vašim konkrétním potřebám.

Čakrový krystalový závěs má za úkol harmonizovat a vyvážit čakry. Mnou vytvořené čakrové závěsy jsou navíc jedinečné tím, že v koruně závěsu vždy najdete selenitovou hůlku, která usnadňuje plynulý tok pozitivní energie okolním prostorem a tělem. Dále díky ní dochází k regulaci vlastností ostatních kamenů v závěsu. URČEN K: meditacím, přikládání na tělo i prostoru Vaší aury, jako průvodce k Vašemu Vyššímu Já, můžete s ním cestovat a je také určen k věšení do prostoru, ve kterém se nacházíte.

Selenit je obzvláště silný ve své schopnosti odvádět negativní energii z těla a prostoru. Čistí okolní energii a náboje obklopující krystaly a podporuje hluboký stav klidu a míru.

Veškeré kameny jsou opleteny kvalitní přírodní voskovanou šňůrou (jednotlivé barvy šňůr mají svůj význam a vibrační energie). Závěs je doplněn o přírodní minerální korálky, přívěsky z chirurgické oceli nebo s pozlacením 24kt zlatem, přívěsky z vrtaných surových kamenů a drúz...

Zvolte si variantu:

1 990,00 Kč

INFORMACE K OSOBNÍMU ZÁVĚSU

Určitý osobní záměr nebo jen opletení oblíbených krystalů?

OSOBNÍ ZÁMĚR - Chcete-li vytvořit závěs s konkrétním záměrem (podpoření plodnosti, sebedůvěry, sebelásky, kreativity, potlačení nervozity a stresu, podpora klidného a kvalitního spánku bez nočních můr....) napište mi vše, co k vytvoření vašeho osobního závěsu potřebuji vědět do Zprávy k objednávce a já dle svých zkušeností vyberu minerály, které Váš záměr podpoří a pomůže jej dovést Vás k vysněnému cíli a představě. 

OBLÍBENÉ KRYSTALY - Máte svých "sedm nej" kamenů a přejete si je spojit v jeden čakrový krystalový závěs? Napište mi všech 7 minerálů do Zprávy k objednávce a já vytvořím závěs z minerálů, které jsou Vašemu srdci nejblíže.

DOBA VÝROBY 

Doba výroby a dodání závěsu je 1-2 týdny. Doba se odvíjí od mé časové i energetické vytíženosti. Pokud jste si objednali více výrobků a přejete si krystalový závěs odeslat samostatně (pokud bude krystalový závěs v objednávce s dalšími výrobky, ovlivní čas dodání celou objednávku a bude se odvíjet od výroby závěsu), vytvořte prosím objednávku na čakrový krystalový závěs samostatně.