Čakrový náramek - Harmonizace

Všechny náramky jsou očištěny vodou z lesních studánek, potůčků a řek a nabité na slunečním nebo měsíčním světle.  

350,00 Kč

Popis

Howlit přináší hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou, bez potřeby je měnit, umožňuje nenechat se zasáhnout problémy jiných, vynáší na povrch sebeklamy, pomáhá rozpoznávat podvědomé pocity a myšlenky, uklidňuje city, činní nás odolnějšími vůči stresu, překonává nervozitu, netoleranci a podrážděnost. Probouzí v nás bezvýhradnou lásku sami k sobě, otevírá srdeční čakru.

Rudraksha vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá Vám lépe se vyrovnat se starostmi. Zklidňuje smysl. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.

Granát: 1.čakra MULADHARA kořenová, základní, podporuje sílu k životu - Kořenová čakra sídlí v oblasti kostrče. Ovlivňuje naši podvědomou sílu a chuť k životu, která úzce souvisí se světem ostatních živých zvířat a rostlin.

Karneol: 2.čakra SVADHISTANA - sexuální, sakrální, uvolňuje emoce a tvořivé síly - Druhá čakra sídlí nedaleko první, mezi řitní a křížovou kostí. Aktivita této čakry je dána základní lidskou potřebou přivést na svět vlastní potomky.

Citrín: 3.čakra MANIPURA - solární, pupeční, podporuje sebevědomí - Třetí čakra se nachází na páteři ve výši pupku. Její rovnováha hraje důležitou roli v přeměně energie, kterou přijímáme ve formě potravy, na energii životní.

Avanturín: 4.čakra ANAHATA - srdeční, harmonizuje vztah k sobě, ostatním i k celému světu - Sídlo srdeční čakry je přímo uprostřed hrudi. Zde se také rodí láska, soucit a porozumění nebo schopnost plnit si své sny. To je pro život zvlášť důležité.

Chalcedon: 5.čakra VIŠUDDHI - krční, pomáhá zklidnit a utřídit myšlenky - Tato čakra sídlí v oblasti hrtanu. Její vyrovnanost pomáhá při překonávání problémů, které souvisí zejména se schopností slovně se vyjádřit.

Sodalit: 6.čakra ADŽŇA - čelní, třetí oko, rozvíjí intuici a duchovní sílu - Šestá čakra vyzařuje směrem od začátku páteře k oblasti "třetího" oka. Lidé, kteří mají tuto čakru čistou, vynikají svým intelektem a schopností vhlížet do věcí.

Ametyst: 7.čakra SAHASRÁRA - korunní, harmonizuje organismus - Poslední čakra se nachází na vrcholku lebky. Jedná se o důležitou oblast, která udržuje spojení s všeobjímajícím a nekonečným já, neboli s vyšší vesmírnou inteligencí.


  • materiál: chirurgická ocel - přívěsek, howlit, rudraksha, granát, karneol, citrín, avanturín, chalcedon, sodalit, ametyst
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)