ČARODĚJKA ♡ macramé amulet s čaroitem

Vyprodáno NOVINKA

Macramé amulet - náhrdelník s s polodrahokamem opleteným technikou macramé. Pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje Vaše energetické pole životodárná síla, duchovno pomoc ve stresovém období. 

Náhrdelník vyroben z přírodního minerálů opletený kvalitní brazilskou nylonovou šňůrou - z důvodu vysoké pevnosti a odolnosti díky vosku (při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem), se šňůra netřepí a šperky z ní mají opravdu nekonečnou životnost! Doplněn o korálky z chirurgické oceli.

Lze nosit jako klasický náhrdelník nebo choker díky variabilnosti stahovacího uzlíku.

Délka: variabilní (max. délka cca 35 cm)

Zapínání: stahovací uzlík

Pouze jeden jedinečný kus aneb kupuješ to, co vidíš.♥

Amulet Ti dorazí v dárkové krabičce z recyklovaného papíru.

1 249,00 Kč

ČAROIT

Čaroit je vzácný silikátový minerál.

STRES • ŽIVOTODÁRNÁ SÍLA • DUCHOVNO | Čaroit má přímo čarovný vliv na duši, které pomáhá překonat hluboce zakořeněné strachy a nastolit mimořádné duchovní změny. Má hojivé účinky, negativní emoce jako stres, obavy nebo frustraci přeměňuje v životadárnou sílu a uvádí do celkové rovnováhy, harmonie a uvolnění. Pozitivně ovlivňuje také srdeční i korunní čakru a pomáhá napravovat karmická zatížení. Léčivé schopnosti čaroitu lze prožít jak duševně, tak fyzicky. V dnešním světě jsme téměř všichni neustále bombardováni požadavky a povinnostmi a nezbývá nám mnoho času na sebepéči a úvahy o sobě samých. Pokud hledáte něco, co vám pomůže znovu nabudit vaši pozitivní energii a soustředit se sám na sebe, čaroit může být ten pravý pro vás. Na fyzické úrovni se jedná o velmi silný kámen, který účinně čistí fyzické tělo - dodává energii vyčerpanému organismu, reguluje krevní tlak, má blahodárný vliv na oči, srdce, játra a slinivku břišní. Čakry: srdeční, třetí oko, korunní.