Krystalový závěs - dětský

Osobní krystalový závěs tvořený na míru pro ty nejčistší duše, které na planetě Zemi máme -pro ty dětské. 

S dětskými krystalovými závěsy  můžete pracovat již během Vašeho těhotenství, při kterém má miminko možnost se na energii a poselství napojit.  Závěsy poté můžete zavěsit miminku do dětské postýlky nebo do dětského pokoje. Po zbytek života bude jeho součástí a může s ním později vědomě (spolu)pracovat.

V balíčku naleznete dopis s popisem jednotlivých krystalů a péčí o ně, a jak s krystalovým závěsem pracovat. Součástí je také bavlněný pytlíček ke krystalovému závěsu, aby s Vámi mohl cestovat. Výroba trvá max. 1-2 týdny podle počtu objednávek a mé "vytíženosti". Většinou zvládám odesílat do 1 týdne od přijetí objednávky + platby.

Pro více informací aneb jak vybrat správnou kombinaci kamenů a rozhodnout se podle vibrační energie barevné šňůry v pletení se dočtete níže.

Zvolte si variantu:

650,00 Kč
Please select variants first

Na korunu závěsu používám selenit, který je obzvláště silný ve své schopnosti odvádět negativní energii z těla a prostoru. Čistí okolní energii a náboje obklopující krystaly a podporuje hluboký stav klidu a míru. Patří korunní čakře.

Veškeré doplňující informace (kameny, barva šňůry, jméno dítěte) připište do Zprávy k objednávce.

Jak vybrat minerální kameny? Závěs je tvořen 3 minerálními kameny ve velikostech M-L (XL). Vybírat můžete intuitivně, případně podle vlastností kamenů. Budete-li chtít poradit, jsem tu pro Vás a budu Vám velmi ráda nápomocna. Stačí, když mi veškeré Vaše potřeby napíšete do Zprávy k objednávce.

Jakou barvu šňůry vybrat? Každá má svůj význam, který se prolíná do našich pocitů a nálad...A proto se při výběru můžete nechat inspirovat i jejich vibračními energie - více o vibrační energii barev se dočtete zde.

Přejete si do závěsu vložit i jméno? Na konec závěsu mohu vytvořit i jméno případně konkrétní slovo z dřevěných korálků.