Energetický náhrdelník Larimar

Vyprodáno

Energetický náhrdelník s Larimarem, krystalem "Nového věku" a hrotem křišťálu.

Energetický náhrdelník se na Vás od první chvíle snaží napojit a pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje naše energetické pole.

Náhrdelník je vyroben z polodrahokamu larimaru ve tvaru valounků a hrotem křišťálu navlečených na 100% hedvábí. S klasickým zapínáním. 

890,00 Kč
Please select variants first

LARIMAR

HARMONIZACE • MEDITACE • ŽENSKOST |Larimar je ztělesněním klidné energie moře a oblohy. Evokuje starodávnou moudrost Atlantidy a léčivou sílu delfínů a harmonizuje tělo i mysl. Larimar je jedním ze základních drahokamů vodního živlu, ale díky svému sopečnému původu se stále rodí z ohně. Jako jeden z mála krystalů, které vyrovnávají polaritu těchto energií-vody a ohně, Larimar úžasně uklidňuje negativní emoce, starosti, uvolňuje stres a pečuje o tělo a emocionální tělo. Je to silný kámen používaný k meditaci a spojení s božskou ženskostí a je zvláště nápomocný při uvolňování citových připoutaností, vzorců nebo zásad, které sloužily nejvyšším zájmům. Postarejte se o fyzické a emocionální aspekty lidského těla. Je to silný meditační kámen, zvláště vhodný k uvolnění emocionálních vazeb, vzorců a zásad, které již nejsou užitečné. Je základním kamenem jasné komunikace a poskytuje sílu a odvahu potřebnou pro otevřenou komunikaci ze srdce. Čakry: srdeční, krční, třetí oko, korunní