Energetický závěs Ametyst

Velký energetický selenitový závěs s ametystem pro otevření třetího oka, blokaci geopatogenních zóna a negativní energie a očistě a ozdravení bytových prostor.

Energetický selenitový závěs vyrovnává a vyvažuje čakru třetího oka a korunní čakru. Selenitová hůlka usnadňuje plynulý tok pozitivní energie okolním prostorem a tělem. Selenit je obzvláště silný ve své schopnosti odvádět negativní energii z těla a prostoru. Čistí okolní energii a nabíjí ostatní krystaly v závěsu.

Pleteno stylem macramé - přírodní voskovaná šňůra.

2 590,00 Kč
Please select variants first

AMETYST

KLID • SPIRITUALITA | Ametyst je kámen jasnosti mysli, duchovního vědomí a klidu. Ametyst vyzařuje energii duchovní blaženosti a pomáhá zůstat ve spojení se svým vyšším cílem a já. Ametyst má silné uklidňující a čistící schopnosti. Zvyšuje duchovní uvědomění transmutací nižších energií do vyšších frekvencí duchovních sfér. Pomáhá se zaměřením a rozhodováním, protože posiluje intuici. Čakry: Třetí oko, korunní.

SELENIT

HLUBOKÝ KLID • MEDITACE | Selenit je hluboce uklidňující kámen, který je vynikající pro meditaci. Vytváří poklidnou atmosféru, rozšiřuje povědomí a odstraňuje energetické bloky. Selenit čistí a dobíjí další krystaly a je jedním z mála krystalů, které nevyžadují žádné nabíjení. Je známo, že vytváří hluboký stav míru, ve kterém je úsudek minimální a vhled je umocněn. Čakry: korunní