FLUORIT ♡ navlékaný náhrdelník

Vyprodáno NOVINKA

Energetický náhrdelník se na Vás od první chvíle snaží napojit a pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje Vaše energetické pole.

Náhrdelník vyroben z přírodních minerálů ~broušený fluorit, hrot křišťálu ~ navlečených na kvalitní brazilské šňůře - z důvodu vysoké pevnosti a odolnosti díky vosku (při ušpinění stačí otřít vlhkým hadříkem), se šňůra netřepí a šperky z ní mají opravdu nekonečnou životnost!

Ve středu náhrdelníku je navlečen surový hrot křišťálu, který absorbuje, zesiluje, reguluje a uvolňuje energie všech zbývajících minerálů.

Lze nosit jako klasický náhrdelník nebo choker díky variabilnosti stahovacího uzlíku.

Délka: variabilní (max. délka cca 35 cm)

Zapínání: stahovací uzlík

POZNÁMKA: Jelikož se jedná o přírodní a jedinečné minerály, může se lišit kresba, barva, odstín a velikost.  

350,00 Kč

FLUORIT

Fluorit je minerál vytvořen z fluoridu vápenatého a je obecně průhledný. Fluorit přichází v duze barev od zakalené průzračné až po sytě purpurovou a zelenou. Při vystavení UV záření, Fluorit se stává květinovým a barvy opravdu ožívají.

MANIFESTACE • SOUSTŘEDĚNÍ • DUŠEVNÍ PORUCHY | Pomáhá vyčistit zmatek, negativní myšlenky a přeplněnou mysl. Zaměřená energie fluoritu je ideální pro to, abyste se dostali do správného prostoru hlavy potřebného k proměně vašich snů a záměrů ve skutečnost. Snižuje nestabilitu a nepořádek a pomáhá vytvářet vyvážený pohled na daný úkol. Fluorit je krásný kámen s nepředvídatelnými barvami a nese vysoké vibrace pozitivních energií. Tyto silné energie z něj dělají velký kámen pro manifestaci změny ve vašem životě. Je to fantastický kámen pro splnění přání. Fluorit absorbuje a neutralizuje negativní energii a stres, takže je skvělým kamenem pro rovnováhu a stabilitu. Fluorit zvyšuje naše schopnosti koncentrace, sebevědomí a pomáhá nám v rozhodování a v pochopení nových informací. Na fyzické úrovni jsou skvělé pro náš imunitní systém i zdravé kosti. Čakry: třetí oko.

KŘIŠŤÁL

Je bezbarvý křemen, přírodní forma oxidu křemičitého.

SÍLA • OCHRANA • LÉČENÍ | Je známý jako "mistr léčitel" a zesiluje energii a myšlení, stejně jako účinky jiných krystalů. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Odebírá negativní energii všeho druhu, neutralizuje záření, včetně elektromagnetického smogu. Vyvažuje a revitalizuje fyzické, duševní, emocionální a duchovní roviny. Čistí a posiluje orgány a jemná těla a působí jako hluboký čistič duší, který spojuje fyzický rozměr s myslí. Zvyšuje naše psychické schopnosti. Po fyzické stránce stimuluje imunitní systém a přivádí tělo do rovnováhy. Čakry: všechny.