Fluoritový hrot

Magický broušený hrot fluoritu pro Tvou duši, tělo a domov. Vhodný k nabíjení vody, čistění a ochraně prostoru, meditaci, rituálu i do Vašich osobních oltářů, prostě a jednoduše pro všechny, které chtějí s kameny vědomě pracovat.

Magické hroty (špice)

Horní část krystalu je zaříznuta do tvaru špičky, takže jejich energie směřuje do tohoto bodu. Jedná se o šest stran, obvykle v různých poměrech, které se setkávají v jednom bodě. Tyto techniky zesilují energii, vibrace a pomáhají nám dosáhnout našich cílů. Posilují také další minerály v okolí a jsou vhodné i pro dobíjení dalších kamenů. Hroty můžete použít také pro zesílení mantry - stačí napsat danou mantru na papír, umístěte ho pod špici a nechte jeho energii proudit do vesmíru a nechte soustředit veškerou energii tímto směrem. 

Zvolte si variantu:

390,00 Kč

FLUORIT

SOUSTŘEDĚNÍ • DUŠEVNÍ PORUCHY | Pomáhá vyčistit zmatek, negativní myšlenky a přeplněnou mysl. Zaměřená energie fluoritu je ideální pro to, abyste se dostali do správného prostoru hlavy potřebného k proměně vašich snů a záměrů ve skutečnost. Snižuje nestabilitu a nepořádek a pomáhá vytvářet vyvážený pohled na daný úkol. Čakry: třetí oko.