HarmAroma křišťálový závěs - Levandule

Vyprodáno Skladem

HarmAroma křišťálový závěs s harmonizačními účinky díky spojený minerálů a éterických olejů do Vaší útulné ložničky. Zavěste závěs obzvláště tam, kde bude chytat sluneční paprsky a pouštět Vám je do prostoru, zažijete nekonečné odlesky duhy po celé Vaší místnosti. 

350,00 Kč

Popis

100% éterický olej - levandule: Levandulová silice má blahodárné účinky na nervové vyčerpání, napětí, odstraňuje hysterii, depresi, silné emoce, ale také nespavost. Uvádí se, že levandule je vhodná pro kreativní jedince plné tvůrčího potenciálu, kteří jsou současně frustrovaní a rezervovaní, těmto osobám prý dodává odvahu je vyjádřit.

Čistý křišťál harmonizuje energii prostoru a aktivně stimulují energii člověka. Jejich dokonalé vybroušení pomáhá zpřesnit myšlení, podporuje společenský život a kreativitu. Zlepšuje tok energie i v místech s energií stagnující. Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách, jejichž růst je díky síle křišťálu stimulován.

  • materiál: křišťálová kapka, saténová stuha, bukové korálky, fluorit, ametyst
  • éterický olej: levandule
  • celková délka: cca 48 cm

Informace: Vůně se vypouští automaticky vlivem tepla do místnosti a vydrží cca 14 dnů. Vůni lze obnovit nakapáním (napuštěním) bukových korálků éterickým olejem (3-5 kapek na každý korálek).