HarmAroma závěs - Levandule

HarmAroma závěs s bukovými korálky napuštěnými 100% éterickými oleji, jejichž vůně pozitivně ovlivňuje naši psychickou pohodu a emoce, surovým křišťálem a eko šňůrami značky Bobbiny. 
500,00 Kč

Popis

  • materiál: eko šňůry Bobbiny, akrylová příze,topolové dřevo, bukové korálky, křišťál
  • éterický olej: levandule
  • průměr: 12 cm
  • celková délka: cca 57 cm

100% éterický olej - levandule: Levandulová silice má blahodárné účinky na nervové vyčerpání, napětí, odstraňuje hysterii, depresi, silné emoce, ale také nespavost. Uvádí se, že levandule je vhodná pro kreativní jedince plné tvůrčího potenciálu, kteří jsou současně frustrovaní a rezervovaní, těmto osobám prý dodává odvahu je vyjádřit.

Křišťál: Nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Informace: Vůně se vypouští automaticky vlivem tepla do místnosti a vydrží cca 14 dnů. Vůni lze obnovit nakapáním (napuštěním) bukových korálků éterickým olejem (3-5 kapek na každý korálek).