~HARMONIE~energetický náhrdelník z přírodních minerálů

Vyprodáno

Energetický náhrdelník se na Vás od první chvíle snaží napojit a pomáhá Vám na Vaší osobní a duchovní cestě, rozvoji a posiluje Vaše energetické pole. 

Náhrdelník vyroben z přírodních minerálů ~regalit (jaspis), sodalit, labradorit, angelit, hrot křišťálu ~ navlečených na kvalitní nylonové šňůře - návlekový materiál, který se netřepí a má výbornou trvanlivost. 

Ve středu náhrdelníku je navlečen surový hrot křišťálu, který absorbuje, zesiluje, reguluje a uvolňuje energie všech zbývajících minerálů.

Lze nosit jako klasický náhrdelník nebo choker díky variabilnosti stahovacího uzlíku.

Délka: variabilní (MAX. 26 cm / MIN. 12 cm) 

Zapínání: stahovací uzlík

Kovové korálky: chirurgická ocel (zlaté s pozlacením) 

490,00 Kč

JASPIS

Jaspis je odrůda chalcedonu, což je mikrokrystalická odrůda křišťálu.

RELAXACE • ŠTĚSTÍ • ODVAHA | Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.Udržuje a podporuje v dobách stresu a přináší klid a celistvost, poskytuje ochranu a absorbuje negativní energii. Čistí elektromagnetické znečištění, včetně záření. Podporuje upřímnost k sobě samému. Dodává odvahu asertivně řešit problémy. Pomáhá rychlému uvažování a podporuje organizační schopnosti. Jaspis dále stimuluje představivost a přeměňuje myšlenky v činy. Prodlužuje sexuální potěšení. Po fyzické stránce podporuje při dlouhodobé nemoci a znovu dodává tělu energii. Čakry: všechny (podle barev)

SODALIT

Sodalit je alumosilikát (hlinitokřemičitan) sodíku s chlorem.

OBJEKTIVITA • INTUICE • SEBEÚCTA | Sodalit vnáší do mysli řád a klid. Podporuje racionální myšlení, objektivitu, pravdu a intuici spolu s verbalizací pocitů. Sodalit přináší emocionální rovnováhu a zklidňuje záchvaty paniky. Zvyšuje sebeúctu, sebepřijetí a sebedůvěru. Sodalit vyrovnává metabolismus, posiluje imunitní systém a překonává nedostatek vápníku. Na fyzické úrovni léčí hrdlo, hlasivky, hrtan a pomáhá při chrapotu a poruchách trávení. Snižuje krevní tlak a stimuluje vstřebávání tělních tekutin. Sodalit může také pomoci zabránit nespavosti. Čakry: krční, třetí oko

LABRADORIT

MAGIE • OCHRANA AURY | Labradorit je velmi silný ochranný kámen, který chrání před negativní energií. Zvyšuje energii třetího oka a korunních čaker k posílení spojení s duchovním já. Labradorit pomáhá vytvářet pozitivní magii a šířit lásku a světlo. Vyvažuje a chrání auru, zvyšuje vědomí a podmiňuje duchovní energie. Vynikající pro posílení intuice - podpora psychických schopností. Mocný v odhalování pravdy za iluzemi a lží. Labradorit zahání strach a nejistotu a posiluje víru v sebe sama a důvěru ve vesmír. Stimuluje představivost a zklidňuje přehnaně aktivní mysl, rozvíjí nadšení a nové nápady. Po fyzické stránce labradorit léčí poruchy očí a mozku, stimuluje duševní ostrost a zmírňuje úzkost a stres. Reguluje metabolismus, vyvažuje hormony a uvolňuje menstruační napětí. Labradorit léčí nachlazení, dnu a revmatismus, snižuje krevní tlak a pomáhá při trávení. Čakry: Třetí oko, korunní.

ANGELIT

Angelit je jemný kámen modré barvy používaný hlavně pro metafyzické účely. Anhydrit - angelit je druh síranu vápenatého.

EMOCE • VEDENÍ • MEDITACE | Angelit je vysoký vibrační kámen, který vás spojuje s vašimi duchovními průvodci a anděly. Má uklidňující, uklidňující energii, napomáhá emocionálnímu stresu a podporuje relaxaci. Pomáhá při celkové komunikaci, zejména komunikaci s vašimi andělskými průvodci. Angelit poskytuje klidnou a mírovou energii pro duchovní vhled a inspiraci a je ideální pro meditaci a rituály. Angelitové kameny také pomáhají s řadou emocionálních léčebných procesů. Hněv, úzkost, a dokonce i zášť jsou emoce, které mohou být pro nás nebezpečné, zejména když se začnou proměňovat tělo v toxické. Tento drahokam je schopen odstranit tyto negativní emoce a přinést pozitivní a uklidňující pocity. Na fyzické úrovni je schopen vyvážit štítnou žlázu. To také umožňuje tělu zbavit se všech infekcí, které souvisejí s hrdlem. Pomáhá při obnově krevních cév a má určité prospěšné vlastnosti pro srdce. Čakry: Třetí oko, korunní.

KŘIŠŤÁL

Je bezbarvý křemen, přírodní forma oxidu křemičitého.

SÍLA • OCHRANA • LÉČENÍ | Je známý jako "mistr léčitel" a zesiluje energii a myšlení, stejně jako účinky jiných krystalů. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Odebírá negativní energii všeho druhu, neutralizuje záření, včetně elektromagnetického smogu. Vyvažuje a revitalizuje fyzické, duševní, emocionální a duchovní roviny. Čistí a posiluje orgány a jemná těla a působí jako hluboký čistič duší, který spojuje fyzický rozměr s myslí. Zvyšuje naše psychické schopnosti. Po fyzické stránce stimuluje imunitní systém a přivádí tělo do rovnováhy. Čakry: všechny.