JANTÁRKY - dětské jantarové korálky ☆ výroba na přání

Oblíbené ★

Nedílnou součástí mé tvorby je ruční tvorba korálků na míru, a proto nesmí chybět korálky pro ty nejkrásnější a nejdůležitější duše světa - děti. Dětské jantarové korálky JANTÁRKY vyrábím z certifikovaného baltského jantaru v kombinaci s přírodními minerálními korálky. 

Každý náhrdelník JANTÁREK, který projde mýma rukama, je ručně navléknut s láskou za použití 100% pravého baltského jantaru a přírodních drahokamů a stává se tak naprostým originálem. 

Jednotlivé korálky jsou odděleny drobnými uzlíky, díky čemuž se při náhodném přetržení korálky nerozsypou. Zakončeny jsou bezpečnostním šroubovacím zapínáním. 

Jak objednat osobní JANTÁRKY pro děti si můžete přečíst níže. ♥

Zvolte si variantu:

Cena od 590,00 Kč

Proč je právě baltský jantar vhodný pro děti?

Jantar z Baltského moře má nespočet přírodních léčivých účinků, ale je běžně známý tím, že zmírňuje bolesti, jako jsou bolesti zubů (nejvíce pomáhají při prořezávání prvních zoubků), hlavy, astma, artritida, bolesti kloubů a mnoho dalších – bez jakýchkoli vedlejších účinků! Má také schopnost hojit rány a snižovat záněty v uších, krku, žaludku a dýchacím systému. Navždy to bude jeden z nejcennějších darů Země. ♥


Jakou velikost náhrdelníku zvolit?

Níže můžete zvolit orientační vhodnou délku korálků, nebo ji naměřte přímo na krku. Nevyhovuje Vám nabízená délka? Potřebujete-li jinou délku, napište mi tuto informaci do zprávy k objednávce a já Vám velmi ráda vyjdu vstříc.


  • 32 cm: vhodné pro menší děti (od narození do 4-5 let)
  • 38 cm: vhodné pro větší děti (od 5- 7 let)

Jaké minerály do JANTÁRKU zvolit?

Minerály můžete vybírat podle znamení zvěrokruhu, dle jejich vlastností, intuitivně - např. dle barev, toho, co potřebujete u děťátka podpořit nebo naopak potlačit. O kamenech si můžete více přečíst zde.  Pokud cítíte volání, ale nevíte si rady, napište mi veškeré informace, které by mi pomohly s napojením se na Vás a Vaše děťátko.