JAPA MALA ☆ výroba na přání

Oblíbené ★

Japa Mala (džapa mála, tibetsky thengwa) je tradiční a velmi silný osobní amulet, který lze nosit jako náhrdelník nebo omotat kolem ruky jako náramek. Po staletí ji používali jogíni a stoupenci buddhismu k počítání, při recitaci manter a modliteb a k meditaci. 

Je vyrobena ze 108 nebo 90 (zkrácená verze) minerálních korálků a 1 velkého "guru" korálku. Nemusíte být věřící. nemusíte ani pravidelně meditovat, Japa Mala Vám může být připomínkou Vašeho předsevzetí, Vašich záměrů nebo prostě jen originální ozdobou z minerálů, která dodává potřebnou energii.


Jak objednat osobní Japa malu si můžete přečíst níže ♥


Zvolte si variantu:

Cena od 1 290,00 Kč

Cena osobní Japa maly

Cena osobních Japa mal je pevná a odvozuje se od zvolené délky Japa maly - klasická (108 korálků) a zkrácená (90 korálků). 

Jak objednat, pokud...?

Mám již svou vizi a představu

Pokud máte svou vlastní vizi a představu - tedy víte, jaké druhy minerálu si do svého osobního Japa maly přejete, napište mi veškeré informace do poznámky k objednávce a společně doladíme Vaši japinku k dokonalosti. Mějte se mnou prosím strpení, pokud neodpovím ihned po odeslání objednávky - snažím se každé objednávce věnovat co nejvíce svého možného času - co mi ruce a energie stačí. ♥

Volá mě, ale stále ještě nemám jasno...

Pokud cítíte volání, ale nevíte si rady, napište mi veškeré informace, které by mi pomohly s napojením se na Vás a Vaše potřeby, které je potřeba zhmotnit, do poznámky k objednávce (například: v jaké životní fázi se momentálně nacházíte, co potřebujete potlačit nebo naopak podpořit...) a společně doladíme Vaši japku k dokonalosti. Mějte se mnou prosím strpení, pokud neodpovím ihned po odeslání objednávky - snažím se každé objednávce věnovat co nejvíce svého možného času - co mi ruce a energie stačí. ♥

Jak dlouho trvá výroba?

Výroba osobního Japa maly je z časového pohledu velmi individuální. Záleží na rychlosti naší společné komunikace, materiálu k tvorbě, který budu mít skladem nebo budu muset objednávat (zejména minerály a polodrahokamy, protože ne vždy mám momentálně veškeré minerály u sebe v dílničce), na druhů minerálů/polodrahokamů a také podle počtu objednávek. Výroba se tedy pohybuje od 1-3 týdnů.

Součást balení

Osobní Japa mala k Vám dorazí v jutovém a nebo bavlněném dárkovém pytlíčku uložené v dárkové kartonové krabičce vyrobené ze 100% recyklovatelných papírových krabiček, které jsou vyrobeny z přírodních FSC materiálů. Součástí balení je kartička s informacemi o daných minerálech/polodrahokamech, kartička s péčí o Japa malu, afirmační kartička, osobní dopis a sušené květy. Krabičky jsou dále vloženy do kartonové ochranné krabice, aby byla chráněna a bylo tak zachováno dárkové balení.


Ukázka vytvořených osobních JAPA MAL na míru