Japa mala s howlitem a jaspisem

Vyprodáno

Japa mala - ideální pomůcka pro zklidnění a zkoncentrování naší mysli. 

Maly mají svůj původ původ ve východním buddhismu a hinduismu, kde používá především při práci s mantrami (modlitbami, zpěvy). Pro, některé z nás slouží spíše jako most mezi realitou a duchovním světem. Japky jsou ideální pomůckou, která pomáhá zklidnit a zkoncentrovat mysl. 

Mály jsou pro mne osobními amulety, které výborně slouží jako pomocníci při meditacích, u jógy, rituálech, či při jiných duchovních praktikách.

Vyrobena ze 108 minerálních korálků (8 mm) + guru korálku. Střapec je vyroben ze saténu. 

1 290,00 Kč
Please select variants first

HOWLIT

MEDITACE • HARMONIE • KLID | Howlit je extrémně uklidňující kámen. Je to výborný protijed na hyperaktivní mysl, zejména pro uklidňující hluboký spánek nebo meditaci. Howlit je dokonalý kámen pro ochranu proti negativním energiím druhých - vhodný zejména pro empatiky. Howlit poskytuje duchovní moudrost pro naladění s Vaším Vyšším Já, pomáhá reagovat z místa klid. Čakry: všechny

JASPIS

ŠTĚSTÍ • ODVAHA | Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Čakry: všechny (podle barev)