Japa mala s růženínem, jaspisem a morganitem

Vyprodáno

Japa mala - ideální pomůcka pro zklidnění a zkoncentrování naší mysli.

Maly mají svůj původpůvod ve východním buddhismu a hinduismu, kde používá především při práci s mantrami (modlitbami, zpěvy). Pro, některé z nás slouží spíše jako most mezi realitou a duchovním světem. Japky jsou ideální pomůckou, která pomáhá zklidnit a zkoncentrovat mysl.

Mály jsou pro mne osobními amulety, které výborně slouží jako pomocníci při meditacích, u jógy, rituálech, či při jiných duchovních praktikách.

Vyrobena ze 108 minerálních korálků (8 mm) + guru korálku. Střapec je vyroben ze saténu.

1 490,00 Kč
Please select variants first

RŮŽENÍN

NEKONEČNÁ LÁSKA | Růženín je kámen bezpodmínečné lásky a nekonečného míru. Učí pravou podstatu lásky. Nahrazuje negativitu milujícími vibracemi. Očistí a otevře srdce, přitahuje lásku od druhých a na oplátku učí sebelásce tím, že podporuje sebeodpuštění, přijetí a důvěru. Čakry: srdeční

JASPIS

ŠTĚSTÍ • ODVAHA | Jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Čakry: všechny (podle barev)

MORGANIT

TVOŘIVOST • LÁSKA | Morganit ztělesňuje lásku k sobě i k ostatním lidem. Používá se ke stimulování mysli a porozumění vzpomínkám,. Ovlivněním čakry solar plexu podporuje nejen tvořivost, ale také ženskou energii lásky a je tak vhodný pro nezapomenutelnou zkušenost lásky. Ženám pomáhá uvědomit si svou nezávislost na mužích při současném pocitu harmonie s mužskou energií. Morganit je vhodným kamenem pro partnery, zvyšuje pocit sounáležitosti, lásku a vzájemné pochopení. Čakry: srdeční