KOMUNIKACE, VNITŘNÍ KLID, INTUICE ♡ minerální náramky s hrotem křišťálu

Sleva 10%

Jeidnečné minerální náramky pro podporu komunikace, intuice, vnitřního klidu a meditace s hrotem křišťálu.

Na výběr více variant:

  • amazonit
  • lapis lazuli
  • fluorit
  • kyanit

Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na kvalitní elastické pružence.


Zvolte si variantu:

243,00 Kč 270,00 Kč

AMAZONIT

Amazonit je živec, který je známý pro svou modrozelenou barvu.

ODVAHA • KOMUNIKACE • HARMONIE | Amazonit má silné filtrační schopnosti. Dokáže absorbovat mikrovlny a záření mobilních telefonů a chránit před elektromagnetickým znečištěním. Amazonit harmonizuje čakry srdce a hrdla, aby usnadnil komunikaci ze srdce. Uklidňuje také emocionální trauma, zmírňuje obavy, strach a rozptyluje negativní energii. Amazonit je úžasný kámen, který Vám pomůže v stresujících situacích a pomůže vám s uvolněním toxických emocí. Je to kámen, který vás inspiruje k tomu, abyste v sobě hluboko hledali pravdu a dodal vám odvahu překonat strach a trauma z minulosti. Pomáhá při komunikaci, zejména při nastavování hranic a definování osobního prostoru ve vztazích. Umožní vám to také vidět obě strany situace. Použijte ji během meditace a když potřebujete mít ve věcech jasno. Po fyzické stránce řeší funkce nervového systému. Je skvělý pro kostní problémy, jako je osteoporóza, nedostatek vápníku a zubní kaz. Zmírňuje svalové křeče. Čakry: srdeční, krční

LAPIS LAZULI

Lapis Lazuli je kombinace kalcitu, lazuritu a pyritu.

INTUICE • MEDITACE • SEBEDŮVĚRA | Po celou dobu známý jako kámen královského rodu a spirituality, je to vhodný kámen pro sebeovládání a intuici pro své nejvyšší já. Lapis podporuje sebeuvědomění a stimuluje používání sebevyjádření k odhalování vnitřní pravdy a vypouštění myšlenek do reality. Podporuje kreativitu a vzbuzuje důvěru. Lapis Lazuli je mocný kámen, se kterým můžete pracovat, když potřebujete připomenutí, abyste upřednostnili péči o sebe a zvýšili sebevědomí.Kámen ochrany, který lze nosit na ochranu před psychickými útoky, Lapis Lazuli rychle uvolňuje stres, přináší hluboký mír. Přináší harmonii a hluboké vnitřní sebepoznání. Podporuje sebeuvědomění, umožňuje sebevyjádření a odhaluje vnitřní pravdu, poskytuje osobnostem vlastnosti upřímnosti, soucitu a morálky. Stimuluje objektivitu, jasnost a podporuje tvořivost. Lapis Lazuli pomáhá konfrontovat a mluvit pravdu a vzbuzuje důvěru. Spojuje vztahy, napomáhá vyjádření pocitů a emocí. Na fyzické úrovni posiluje imunitní systém, čistí krev, snižuje krevní tlak, chladí a uklidňuje oblasti zánětu. Zmírňuje nespavost a závrať a překonává depresi. Čakry: krční, třetí oko

FLUORIT

Fluorit je minerál vytvořen z fluoridu vápenatého a je obecně průhledný. Fluorit přichází v duze barev od zakalené průzračné až po sytě purpurovou a zelenou. Při vystavení UV záření, Fluorit se stává květinovým a barvy opravdu ožívají.

MANIFESTACE • SOUSTŘEDĚNÍ • DUŠEVNÍ PORUCHY | Pomáhá vyčistit zmatek, negativní myšlenky a přeplněnou mysl. Zaměřená energie fluoritu je ideální pro to, abyste se dostali do správného prostoru hlavy potřebného k proměně vašich snů a záměrů ve skutečnost. Snižuje nestabilitu a nepořádek a pomáhá vytvářet vyvážený pohled na daný úkol. Fluorit je krásný kámen s nepředvídatelnými barvami a nese vysoké vibrace pozitivních energií. Tyto silné energie z něj dělají velký kámen pro manifestaci změny ve vašem životě. Je to fantastický kámen pro splnění přání. Fluorit absorbuje a neutralizuje negativní energii a stres, takže je skvělým kamenem pro rovnováhu a stabilitu. Fluorit zvyšuje naše schopnosti koncentrace, sebevědomí a pomáhá nám v rozhodování a v pochopení nových informací. Na fyzické úrovni jsou skvělé pro náš imunitní systém i zdravé kosti. Čakry: třetí oko.

KYANIT

Kyanit nebo-li disten je trojklonný minerál s chemickým složením Al2SiO5.

ŽENSKOST • MEDITACE • KOMUNIKACE |Kyanit pomáhá vnitřní ženě formulovat nový sebeobraz posílen sebeláskou a seberespektem. Pracuje na úrovni Vyššího Srdce, kde pomáhá ve tvoření nových idejí a pocitů týkajících se opravdové přirozenosti ženského vyjádření. Kyanit je jedním z dominantních silových kamenů této doby.Čistí a harmonizuje čakry a meridiány, velmi účinně působí na krční čakru, čímž posiluje komunikaci a příznivě pomáhá všem lidem, kteří používají hlas pro svou práci. Vede majitele, aby říkali pravdu. Je to silný vysílač a zesilovač energie. Odstraňuje bloky, stres, strach, zklamání. Pomáhá s logickým myšlením. Na fyzické úrovni působí proti bolestem, vysokému tlaku, léčí infekce, brzlík, nadledvinky, horečku, příštítnou žlázu, svalové křeče, urogenitální oblast. Působí na mozek, snižuje nadváhu. Výborný pro umělce - léčí krk a hlasivky. Čakry: krční.