Krystalový závěs s ametystem

Vyprodáno

Krystalový závěs v podobě malého krystalového závěsu se 3 surovými ametysty a selenitem.

Výroba trvá max. 1-2 týdny podle počtu objednávek a mé "vytíženosti". Většinou zvládám odesílat do 1 týdne od přijetí objednávky + platby.

Ametyst potlačuje negativní energii v místnosti, nebo v budově a pomáhá tlumit nepřátelské prostředí a používá se k ochraně před psychickým nátlakem. V ložnici či dětském pokoji pomáhá navodit klidné sny, mírnit stres, potlačovat nespavost, noční můry a strach ze tmy.

Závěs s ametystem můžete zavěsit: do ložnice - pomáhá navodit klidné sny, mírnit stres, potlačovat nespavost, do dětského pokoje - potlačuje noční můry a strach ze tmy nebo kamkoliv, kde potřebujete potlačit negativní energii , tlumit nepřátelské prostředí a ochránit před psychickým nátlakem. Dřevěné korálky si ráda kapu svým oblíbeným éterickým olejem, který dodá závěsu další rozměr.

590,00 Kč
Please select variants first

SELENIT

HLUBOKÝ KLID • MEDITACE | Selenit je hluboce uklidňující kámen, který je vynikající pro meditaci. Vytváří poklidnou atmosféru, rozšiřuje povědomí a odstraňuje energetické bloky. Selenit čistí a dobíjí další krystaly a je jedním z mála krystalů, které nevyžadují žádné nabíjení. Je známo, že vytváří hluboký stav míru, ve kterém je úsudek minimální a vhled je umocněn. Čakry: korunní

AMETYST

KLID • SPIRITUALITA | Ametyst je kámen jasnosti mysli, duchovního vědomí a klidu. Ametyst vyzařuje energii duchovní blaženosti a pomáhá zůstat ve spojení se svým vyšším cílem a já. Ametyst má silné uklidňující a čistící schopnosti. Zvyšuje duchovní uvědomění transmutací nižších energií do vyšších frekvencí duchovních sfér. Pomáhá se zaměřením a rozhodováním, protože posiluje intuici. Čakry: Třetí oko, korunní