Krystalový závěs s kalcitem

Vyprodáno

Krystalový závěs v podobě malého krystalového závěsu se 3 surovými kalcity a selenitem.

Výroba trvá max. 1-2 týdny podle počtu objednávek a mé "vytíženosti". Většinou zvládám odesílat do 1 týdne od přijetí objednávky + platby.

Kalcit je úžasný zesilovač a čistič energie. Mějte ho tam, kde kde potřebujete zvýšit vibrace jakékoli místnosti nebo prostoru.

Závěs s kalcitem můžete zavěsit: do okna, do svého oltáře, na postel - zesiluje a čistí energii v prostoru, odvádí veškerou negativní energii. Dřevěné korálky si ráda kapu svým oblíbeným éterickým olejem, který dodá závěsu další rozměr. 

590,00 Kč

SELENIT

HLUBOKÝ KLID • MEDITACE | Selenit je hluboce uklidňující kámen, který je vynikající pro meditaci. Vytváří poklidnou atmosféru, rozšiřuje povědomí a odstraňuje energetické bloky. Selenit čistí a dobíjí další krystaly a je jedním z mála krystalů, které nevyžadují žádné nabíjení. Je známo, že vytváří hluboký stav míru, ve kterém je úsudek minimální a vhled je umocněn. Čakry: korunní

KALCIT

RELAX • VYŠŠÍ VĚDOMÍ | Kalcit zklidňuje mysl a uvolňuje negativní emoce jemným uklidňováním nervů, snižováním krevního tlaku a potlačováním úzkostí. V konejšení a rozptýlení negativních emocí kalcit je kalcit přeborníkem. Otevírá mysl do stavu vyššího vědomí. Čakry: srdeční, krční