Krystalový závěs s růženínem

Vyprodáno

Krystalový závěs v podobě malého krystalového závěsu se 3 surovými růženíny a selenitem.

Výroba trvá max. 1-2 týdny podle počtu objednávek a mé "vytíženosti". Většinou zvládám odesílat do 1 týdne od přijetí objednávky + platby.

Růženín je ideální do ložnice nebo obývacího pokoje, kde vnáší pohodu a klid, pomáhá při nespavosti, ale také neutralizuje elektromagnetický smog.

Závěs s růženínem můžete zavěsit: do ložnice - vnáší klid, pohodu, lásku, pomáhá při nespavosti, do obývacího pokoje nebo pracovny - neutralizuje elektromagnetický smog z televize, počítačů a mobilních telefonů. Dřevěné korálky si ráda kapu svým oblíbeným éterickým olejem, který dodá závěsu další rozměr.

590,00 Kč
Please select variants first

SELENIT

HLUBOKÝ KLID • MEDITACE | Selenit je hluboce uklidňující kámen, který je vynikající pro meditaci. Vytváří poklidnou atmosféru, rozšiřuje povědomí a odstraňuje energetické bloky. Selenit čistí a dobíjí další krystaly a je jedním z mála krystalů, které nevyžadují žádné nabíjení. Je známo, že vytváří hluboký stav míru, ve kterém je úsudek minimální a vhled je umocněn. Čakry: korunní

RŮŽENÍN

NEKONEČNÁ LÁSKA | Růženín je kámen bezpodmínečné lásky a nekonečného míru. Učí pravou podstatu lásky. Nahrazuje negativitu milujícími vibracemi. Očistí a otevře srdce, přitahuje lásku od druhých a na oplátku učí sebelásce tím, že podporuje sebeodpuštění, přijetí a důvěru. Čakry: srdeční