~LABRADORIT~náramek z přírodního broušeného minerálu

Vyprodáno NOVINKA

Jemný, ale energeticky silný? Tvá duše si vybrala správně! Energetický náramek z přírodního broušeného minerálu labradritu a srdíčkem z hematitu.

Náramek je vyroben z přírodních minerálů, a jelikož jsou minerály jedinečnými bytostmi, může se lišit jejich tvar, velikost a zabarvení. Navlečeno na kvalitní pružence. Kovové korálky a přívěsky jsou vyrobeny z chirurgické oceli (zlaté komponenty pozlacené 24kt zlatem).

INFO: Univerzální velikost S (16-17 cm). Navlečeno na pružence.

Velikost korálků: 2mm

350,00 Kč

HEMATIT

Hematit je vlastně oxid železitý s příměsí hliníku a titanu.

PAMĚŤ • OCHRANA • KLID | Hematit je obzvláště uzemňující a ochranný kámen. Rozpouští negativitu a zabraňuje vstupu negativních energií do aury, čímž navrací tělu klid a harmonii. Hematit stimuluje koncentraci a soustředění, zlepšuje paměť a originální myšlení. Uzemňující vibrace nám připomínají, že jsme přesně tam, kde máme být, bez ohledu na to, co se stane. Podporuje pocit bezpečí toho, kým jste ve svém jádru a pomáhá nám vidět smysluplný směr a smysl života. Hematit je jedním z těch kamenů se silnými energetickými vibracemi, které mohou cítit i lidé bez zvlášť vyvinutého duchovního vnímání nebo léčitelských schopností. Vibrace v hematitu jsou velmi silné, dokonce silnější než v ostatních krystalech. Tyto vibrace uzemňují a vyrovnávají tok energie různými akupunkturními body. V čínské medicíně se těmto bodům říká meridiány. Díky uzemnění pomocí hematitu se lidstvo jako celek stává silnějším a odolnějším vůči vnějším negativním vlivům, které narušují mír a harmonii lidstva. Jako silnější osobnost jsme také schopni lépe se vypořádat se závislostmi, jako je kouření a přejídání, nebo se všemi druhy úzkostí. Po fyzické stránce má hematit silné regenerační schopnosti. Pomáhá čistit různé orgány, zejména kůži a ledviny, čímž napomáhá čištění zevnitř i z povrchu. Čakry: kořenová.

LABRADORIT

MAGIE • OCHRANA AURY | Labradorit je velmi silný ochranný kámen, který chrání před negativní energií. Zvyšuje energii třetího oka a korunních čaker k posílení spojení s duchovním já. Labradorit pomáhá vytvářet pozitivní magii a šířit lásku a světlo. Vyvažuje a chrání auru, zvyšuje vědomí a podmiňuje duchovní energie. Vynikající pro posílení intuice - podpora psychických schopností. Mocný v odhalování pravdy za iluzemi a lží. Labradorit zahání strach a nejistotu a posiluje víru v sebe sama a důvěru ve vesmír. Stimuluje představivost a zklidňuje přehnaně aktivní mysl, rozvíjí nadšení a nové nápady. Po fyzické stránce labradorit léčí poruchy očí a mozku, stimuluje duševní ostrost a zmírňuje úzkost a stres. Reguluje metabolismus, vyvažuje hormony a uvolňuje menstruační napětí. Labradorit léčí nachlazení, dnu a revmatismus, snižuje krevní tlak a pomáhá při trávení. Čakry: Třetí oko, korunní.