LÁSKA DOMU ♡ energetický krystalový závěs

Vyprodáno Zakoupit můžete v kamenném obchůdku bohynim.cz

Krystalový závěs LÁSKA (do) DOMU - Vytvořte v prostoru místnosti a své aury pozitivní energii ve spolupráci s krystalovým závěsem, který Vám přinese láskyplnou energii, harmonii a klid.

Krystalový závěs LÁSKA (do) DOMU má za úkol přinést jemné vibrace, harmonizovat místnost láskyplnou energií a přátelství. Usnadňuje plynulý tok pozitivní energie okolním prostorem a tělem.

Veškeré kameny jsou opleteny kvalitní přírodní voskovanou šňůrou (jednotlivé barvy šňůr mají svůj význam a vibrační energie). Závěs je doplněn o přírodní minerální korálky, přívěsky z chirurgické oceli nebo s pozlacením 24kt zlatem, přívěsky z vrtaných surových kamenů, drúz a perleti...

1 574,00 Kč

KŘIŠŤÁL

Je bezbarvý křemen, přírodní forma oxidu křemičitého.

SÍLA • OCHRANA • LÉČENÍ | Je známý jako "mistr léčitel" a zesiluje energii a myšlení, stejně jako účinky jiných krystalů. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Odebírá negativní energii všeho druhu, neutralizuje záření, včetně elektromagnetického smogu. Vyvažuje a revitalizuje fyzické, duševní, emocionální a duchovní roviny. Čistí a posiluje orgány a jemná těla a působí jako hluboký čistič duší, který spojuje fyzický rozměr s myslí. Zvyšuje naše psychické schopnosti. Po fyzické stránce stimuluje imunitní systém a přivádí tělo do rovnováhy. Čakry: všechny.