Léčitelské kyvadlo z minerálu

Vyprodáno

Kyvadlo z minerálního kamene, které využívám při krystaloterapii v rámci diagnostiky oslabených míst na těle, posílám i mezi Vás. Pomocí kyvadla můžeme vystopovat záření, blokády nebo choroby našeho těla. Lze jít ale ještě dál - naučíme-li se s kyvadlem pracovat, začne ho vést naše podvědomí a to nám vždy pomůže rozpoznat dobré od špatného. 

Důležité je si uvědomit, že je při práci s kyvadlem potřeba interakce s tělem člověka a také to, že každému z nás vyhovuje kyvadlo z jiného materiálu. Kyvadlo je prodlouženou ručičkou intuice, která zviditelňuje, znázorňuje a ukazuje velmi jemnou, nepostřehnutelnou reakci našeho organismu na změny v okolním prostoru. 

Ovládání kyvadla není jen otázkou nákupu a čtení literatury. Jedná se o dlouhodobý testovací proces, který může uvolnit vaši mysl a otestovat pohyb kyvadla v různých situacích. Jakmile je však pracovní schopnost kyvadla zvládnuta, lze ji analyzovat a určit to, co bylo našemu vidění skryto.

Zvolte si variantu:

290,00 Kč
Please select variants first

AMETYST

KLID • SPIRITUALITA | Ametyst je kámen jasnosti mysli, duchovního vědomí a klidu. Ametyst vyzařuje energii duchovní blaženosti a pomáhá zůstat ve spojení se svým vyšším cílem a já. Ametyst má silné uklidňující a čistící schopnosti. Zvyšuje duchovní uvědomění transmutací nižších energií do vyšších frekvencí duchovních sfér. Pomáhá se zaměřením a rozhodováním, protože posiluje intuici. Čakry: Třetí oko, korunní. Jak ho nosit a pracovat s ním: Noste a přikládejte dle potřeby, zejména, pokud jej máte v podobě šperku (nejlépe působí pověšení na krku v úrovni srdce). Surové kameny nebo geody lze umístit volně do prostoru místnosti, využívají se i k léčení.

KŘIŠŤÁL

SÍLA • OCHRANA • LÉČENÍ | Křišťál je hlavní léčitelský kámen. Křišťál je nejvýkonnější léčivý a energetický zesilovač na planetě díky své jedinečné krystalické formě. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii a je vynikající pro její odblokování. Je to hluboký čistič duší, který odfiltruje rozptýlení a naladí vás na váš duchovní účel. Čakry: všechny. Jak ho nosit a pracovat s ním: Lze jej nosit na všech vhodných místech těla nebo jej na ně pokládat.

RŮŽENÍN

NEKONEČNÁ LÁSKA | Růženín je kámen bezpodmínečné lásky a nekonečného míru. Učí pravou podstatu lásky. Nahrazuje negativitu milujícími vibracemi. Očistí a otevře srdce, přitahuje lásku od druhých a na oplátku učí sebelásce tím, že podporuje sebeodpuštění, přijetí a důvěru.Čakry: srdeční