MAGIE a HARMONIE ♡ palmová svíčka

Vyprodáno NOVINKA

Svíčky byly od nepaměti považovány za něco posvátného, neboť samotný element ohně vnáší světlo do temnoty, je symbolem života a tudíž i symbolem stvoření života.

Proč si zapálit svíčku MAGIE? Barva svíčky a síla její vibrace se aktivuje, uvolní a zesílí, jakmile svíčku zapálíte. Svíčka MAGIE působí v oblasti štěstí, prosperity a plodnosti. Zapalte ji k získání a udržení peněz, k hledání nového zaměstnání nebo pokud si přejete více uspět na poli práce. Zároveň se hodí i k rituálům plodnosti a růstu obecně, léčení a štěstí.

Proč si zapálit svíčku HARMONIE? Barva svíčky a síla její vibrace se aktivuje, uvolní a zesílí, jakmile svíčku zapálíte. Svíčka HARMONIE působí v oblasti štěstí, prosperity a plodnosti. Zapalte ji k získání a udržení peněz, k hledání nového zaměstnání nebo pokud si přejete více uspět na poli práce. Zároveň se hodí i k rituálům plodnosti a růstu obecně, léčení a štěstí.

Svíčka je vyrobena ze100% přírodního rostlinného vosku s certifikací RSPO (certifikát RSPO označuje palmový olej, který pochází z udržitelných zdrojů a splňuje přísná kritéria na ochranu životního prostředí).

Rozměry MAGIE: 5,2x9,7 cm

ROZMĚRY HARMONIE: 5,5,x14,5 cm


Zvolte si variantu:

Cena od 150,00 Kč