MATKA ZEMĚ ♡ energetický krystalový závěs

Vyprodáno Zakoupit můžete v kamenném obchůdku bohynim.cz

Krystalový závěs HARMONIE - Vytvořte v prostoru místnosti a své aury pozitivní energii ve spolupráci s krystalovým závěsem, který Vám pomůže navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií.

Krystalový závěs HARMONIE má za úkol navázat bezprostřední vztah s přírodou, s její uklidňující silou a harmonií. Je zároveň velmi vhodný do dětských pokojíčku, ve kterých pohlcují negativní energii a velmi účinně čistí celou místnost. Usnadňuje plynulý tok pozitivní energie okolním prostorem a tělem.

Veškeré kameny jsou opleteny kvalitní přírodní voskovanou šňůrou (jednotlivé barvy šňůr mají svůj význam a vibrační energie). Závěs je doplněn o přírodní minerální korálky, přívěsky z chirurgické oceli nebo s pozlacením 24kt zlatem, přívěsky z vrtaných surových kamenů, drúz a perleti...

1 574,00 Kč

AVANTURÍN

Avanturín je křemenný kámen se slídovými vložkami.

PROSPERITA • ŠTĚSTÍ • TVOŘIVOST | Kámen optimismu, prosperity, štěstí a tvořivosti. Zesiluje vůdčí schopnosti a posiluje motivaci. Známý jako "nejšťastnější" z kamenů, Avanturín zvyšuje příležitosti a bohatství. Avanturín pomáhá změnit naše myšlení a připomíná nám, že jsme hodni hojnosti. Metafyzické vlastnosti z něj činí kámen prosperity a velkého štěstí. Podporuje také vedení, vytrvalost, optimismus a tvořivost. Otevírá také mysl alternativním řešením a cestám. Jako kámen čakry srdce podporuje soucit a přináší empatii. Snižuje proto hněv a podráždění. Na fyzické úrovni působí na nervový systém stejně jako na krevní tlak, může působit jako protizánětlivý přípravek a zmírňovat alergie. Hojí plíce, dutiny, srdce, svalový a urogenitální systém. Také široce používá k podpoře těhotenství a plodnosti Čakry: srdeční. 

KŘIŠŤÁL

Je bezbarvý křemen, přírodní forma oxidu křemičitého.

SÍLA • OCHRANA • LÉČENÍ | Je známý jako "mistr léčitel" a zesiluje energii a myšlení, stejně jako účinky jiných krystalů. Absorbuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Odebírá negativní energii všeho druhu, neutralizuje záření, včetně elektromagnetického smogu. Vyvažuje a revitalizuje fyzické, duševní, emocionální a duchovní roviny. Čistí a posiluje orgány a jemná těla a působí jako hluboký čistič duší, který spojuje fyzický rozměr s myslí. Zvyšuje naše psychické schopnosti. Po fyzické stránce stimuluje imunitní systém a přivádí tělo do rovnováhy. Čakry: všechny.