Minerální náramek - Snílkův

Skladem

Minerální náramek ze sardonyxu, opalitu, amazonitu, tyrkysového regalitu (jaspisu) a lapisu lazuli s přivěskem Dream.

250,00 Kč

Popis

  • materiál: sardonyx, opalit, amazonit, tyrkysový regalit (jaspis), lapis lazuli, wengové dřevo
  • univerzální dámská velikost S (17-18 cm)
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)

Regalit: přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů

Sardonyx: ardonyx je kamenem síly a ochranných schopností. Podněcuje k hledání smyslu života, dodává integritu a napomáhá čestnému jednání. V duševní rovině posiluje sardonyx vůli i charakter. Zvyšuje životní sílu a schopnost sebekontroly. Mírní deprese a brzdí zbytečný spěchu.

Opalit: je považován za kámen klidu, je vhodný pro tlumení deprese a úzkosti a kamenem lásky, vhodný pro upevnění vzájemných romantických vztahů a věrnosti. Používá se pro zvýšení sebevědomí, smyslu pro hodnotu a pochopení smyslu bytí, pro schopnost čelit obavám, přináší klid a vyrovnanost. 

Amazonit: navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván "kamenem odvahy a pravdy", používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň.

Lapis lazuli: výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí. Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání.