MULADHARA ✧ čakrový závěs

Pouze 1 ks!

Čakrový krystalový závěs MULADHARA pro harmonizaci a čištění kořenové čakry, která  tvoří hranici mezi zvířecím a lidským vědomím. Je spojena s nevědomím, kde jsou uloženy skutky a zkušenosti z minulých životů. Tvoří proto základ pro rozvoj osobnosti a pro průběh osudu podle karmického zákona. Pozitivními vlastnostmi múládhára čakry je vitalita, životní síla a rozvoj vědomí. Její negativní aspekt představuje lenost, pudovost a egocentričnost. 

Vytvořte v prostoru místnosti a své aury pozitivní energii ve spolupráci s čakrovým krystalovým závěsem, který Vám pomůže uvést do rovnováhy mysl a duši.

Čakrový krystalový závěs má za úkol harmonizovat a vyvážit čakry. Mnou vytvořené čakrové závěsy jsou navíc jedinečné tím, že v koruně závěsu vždy najdete selenitovou hůlku, která usnadňuje plynulý tok pozitivní energie okolním prostorem a tělem. Dále díky ní dochází k regulaci vlastností ostatních kamenů v závěsu.

Selenit je obzvláště silný ve své schopnosti odvádět negativní energii z těla a prostoru. Čistí okolní energii a náboje obklopující krystaly a podporuje hluboký stav klidu a míru.

Veškeré kameny jsou opleteny kvalitní přírodní voskovanou šňůrou (jednotlivé barvy šňůr mají svůj význam a vibrační energie). Závěs je doplněn o přírodní minerální korálky, přívěsky z chirurgické oceli nebo s pozlacením 24kt zlatem, přívěsky z vrtaných surových kamenů a drúz...

1 590,00 Kč