Náramek Santal - Vědomá mysl

Vyprodáno Skladem

Náramky z KOLEKCE Santal tvořeny ve spojení léčivých minerálů a exotického santalového dřeva ze stromu Santalum album rostoucího v Indii, jsou navrženy tak, aby plnily svůj účel na poli napomáhání vnitřní stability a pocitu bezpečí.  

350,00 Kč

Popis

Fluorit je obdařen silnou ochrannou mocí, zejména na duševní úrovni, pracuje s vědomou myslí, posiluje naše myšlenky, zmírňuje emocionální zaujetí a potlačuje silné emoce, urovnává zoufalství, depresi či vztek, zastavuje psychickou manipulaci, dodává řád každodennímu životu, uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní rovinu osobnosti, jemně otevírá dveře do podvědomí a nechává na povrch vyplynout potlačované pocity. Zahání negativní energii a poruchy všeho druhu, čistí, odstraňuje a přeorganizuje v těle vše, co není v naprostém pořádku, likviduje viry, léčí všechny druhy infekce včetně rýmy a nachlazení.


Santalové dřevo je díky vonné silici charakteristické svou orientální vůní.Santal tlumí emoce, čímž napomáhá vnitřní stabilitě a pocitu bezpečí. Je zasvěcené hinduistickému bohovi Ganesha a majiteli napomáhá překonávat překážky a vytvářet nové příležitosti.

  • materiál: santalové dřevo, fluorit
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)