Náramek Santal - SebeLéčení

Všechny náramky jsou očištěny vodou z lesních studánek, potůčků a řek a nabité na slunečním nebo měsíčním světle.  

350,00 Kč
Please select variants first

Popis

Lapis lazuli jakožto povznášející duchovní kámen je výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Využívá se jako ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí.  Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. 

Jadeit je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, pozvedává moudrost ducha a pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství.  Pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost a pomáhá při porodu.

Santalové dřevo je díky vonné silici charakteristické svou orientální vůní.Santal tlumí emoce, čímž napomáhá vnitřní stabilitě a pocitu bezpečí. Je zasvěcené hinduistickému bohovi Ganesha a majiteli napomáhá překonávat překážky a vytvářet nové příležitosti.

  • materiál: santalové dřevo, lapis lazuili, bílý jadeit
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)