Náramek Santal - SebeLéčení

Všechny náramky jsou očištěny vodou z lesních studánek, potůčků a řek a nabité na slunečním nebo měsíčním světle.  

350,00 Kč

Popis

Lapis lazuli jakožto povznášející duchovní kámen je výborný pro meditace, přináší klid, působí proti depresi, rychle odstraňuje stres a přináší hluboký klid a mír. Využívá se jako ochranný kámen, především pro děti. Dodává odvahu, zvyšuje psychické vědomí.  Odstraňuje potíže s komunikací, učí naslouchání druhým. Odhaluje vnitřní pravdu, umožňuje sebevyjádření bez lpění na kompromisech. Podporuje kreativitu, zesiluje myšlenky a vnáší do nich jasný pohled. Upevňuje vztahy, odstraňuje krutost a strádání. 

Jadeit je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, pozvedává moudrost ducha a pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství.  Pomáhá tělu léčit se, přičemž působí na nefyzické problémy, jež nemoc způsobily, léčí ledviny, močový měchýř, srdce, žaludek, kyčle, slezinu, detoxikuje, obnovuje buněčný a kosterní systém, zvyšuje plodnost a pomáhá při porodu.

Santalové dřevo je díky vonné silici charakteristické svou orientální vůní.Santal tlumí emoce, čímž napomáhá vnitřní stabilitě a pocitu bezpečí. Je zasvěcené hinduistickému bohovi Ganesha a majiteli napomáhá překonávat překážky a vytvářet nové příležitosti.

  • materiál: santalové dřevo, lapis lazuili, bílý jadeit
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)