Náramek Santal - Ženství

Vyprodáno

Náramky z KOLEKCE Santal tvořeny ve spojení léčivých minerálů a exotického santalového dřeva ze stromu Santalum album rostoucího v Indii, jsou navrženy tak, aby plnily svůj účel na poli napomáhání vnitřní stability a pocitu bezpečí. 

350,00 Kč

Popis

Růženín v nás probouzí cit, ženskou něžnost, přátelství, a oddanou lásku,a proto je považován za kámen srdce a lásky. Růženín zvyšuje naše jemné vibrace a tím umožňuje hlubší vnímání různých druhů umění, zvláště pak hudby. Zdravotní účinky růženínu se projevují především v oblasti srdce, kde pomáhá čistit, posilovat, a vyrovnávat emoce, čímž reguluje srdeční rytmus. Jeho další význam zahrnuje léčbu onemocnění pohlavních orgánů u obou pohlaví a léčbu neplodnosti. Je také nápomocen při různých onemocněních krve, jako je anémie a leukémie.

Santalové dřevo je díky vonné silici charakteristické svou orientální vůní. Santal tlumí emoce, čímž napomáhá vnitřní stabilitě a pocitu bezpečí. Je zasvěcené hinduistickému bohovi Ganesha a majiteli napomáhá překonávat překážky a vytvářet nové příležitosti.

  • materiál: santalové dřevo, růženín
  • univerzální dámská velikost S (17-18 cm)
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)