Náramkový set Ametyst + Borovice

Vyprodáno

Set 2 náramků z ametystu a borovicového dřeva s přívěskem z chirurgické oceli.

KLID • SPIRITUALITA | Ametyst je kámen jasnosti mysli, duchovního vědomí a klidu. Ametyst vyzařuje energii duchovní blaženosti a pomáhá zůstat ve spojení se svým vyšším cílem a já. Ametyst má silné uklidňující a čistící schopnosti. Zvyšuje duchovní uvědomění transmutací nižších energií do vyšších frekvencí duchovních sfér. Pomáhá se zaměřením a rozhodováním, protože posiluje intuici.

Čakry: Třetí oko, korunní

Univerzální velikost S (16 cm). Navlečeno na elastické pružence.

POZNÁMKA: Pokud si přejete upravit velikost náramku, připište mi tuto poznámku do Zprávy k objednávce ( + obvod zápěstí v cm).

490,00 Kč
Please select variants first

Ametyst  v sobě nese vysoce duchovní vibrace plné pokory a oddanosti Bohu. Je vysoce nápomocný k utřídění myšlenek během modliteb či meditací. Ametyst také stimuluje mysl k otevření vůči duchovním vlivům, moudrosti a víře. Je to kámen duchovní ochrany a očištění mysli od negativních vlivů a vytváří ochranný štít vůči těmto negativním aspektům. Působí jako bariéra proti psychickým útoků, stresu nebo nezdravému životnímu stylu.Ametystu se také někdy říká "kámen-všelék." Je totiž jedním z nejúčinnějších krystalů pro léčení lidí, zvířat i rostlin. Přírodní neleštěné ametysty jsou obzvláště účinné tam, kde rostliny nechtějí růst nebo kde zvířata odmítají žít. Působí také proti negativní zemní energii, a proto jej lze použít jako podpůrný prostředek při stavbě základů domů či v jiných odvětvích stavebnictví.

Borovicové dřevo napomáhá pečlivosti a pilnosti, což je velmi vhodné u roztěkaných dětí. Celkově uklidňuje nervy člověka, a přináší nám poměrně rychle vyladění naší vnitřní rovnováhy. Je symbolem síly, dlouhověkosti, plodnosti a zdraví.

  • materiál: ametyst, dřevěné korálky (borovice)
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)