Náramkový set Vločkový obsidián + Borovice

Vyprodáno

Set 2 náramků z vločkového obsidiánu a borovicového dřeva s přívěskem z chirurgické oceli.

 SÍLA • OCHRANA • LOGICKÉ MYŠLENÍ | Obsidián je nositelem posilující energie, vynáší na povrch pravdu a všechny nevyřešené problémy, které byly odsunuty do podvědomí. Jen tak je možné se jich zbavit a netrápit již jimi svou mysl. Je to kámen, který ochraňuje před magickými útoky, zlem a negativitou. Podporuje víru ve vlastní schopnosti, aktivuje logické myšlení a dokáže prolomit blokády všeho druhu. Při důležitých zkouškách a rozhodnutích je vhodné mít tento kámen při sobě a čerpat jeho sílu.

Čakry: kořenová

Univerzální velikost S (16 cm). Navlečeno na elastické pružence.

POZNÁMKA: Pokud si přejete upravit velikost náramku, připište mi tuto poznámku do Zprávy k objednávce ( + obvod zápěstí v cm).

490,00 Kč
Please select variants first

Obsidiány byly po mnoho století  používány šamany pro kontakt s duchy. Vibrace kamene napomáhaly kontaktu s duchovním světem. Lesklé kusy černého obsidiánu šlo použít také jako zrcadla. Tradovalo se, že při pohledu na lesklý povrch kamene bylo možné spatřit duchy dávno zemřelých. Obsidián také stimuluje dar proroctví a umožní vám ve svém lesklém povrchu vidět budoucí události. Černý obsidián je výborným pomocníkem, který vám pomůže uvolnit jakoukoliv negativitu.

Borovicové dřevo napomáhá pečlivosti a pilnosti, což je velmi vhodné u roztěkaných dětí. Celkově uklidňuje nervy člověka, a přináší nám poměrně rychle vyladění naší vnitřní rovnováhy. Je symbolem síly, dlouhověkosti, plodnosti a zdraví.

  • materiál: obsidián vločkový, dřevěné korálky (borovice)
  • univerzální dámská velikost S 16 cm
  • navlečeno na gumičce (0,8 cm)