OLIVÍN ♡ minerální prstýnek

NOVINKA

Minimalistický korálkový prstýnek z broušeného přírodního minerálu olivínu. Doplněn o korálek z chirurgické oceli (vhodné i pro alergiky).

Prstýnek je vyroben z korálků o průměru 3 mm. Navlečeno na kvalitní vícevláknové gumiččce. Velikost prstýnku je mírně roztahovací díky tomu, že korálky jsou navlečeny na pružence.

Velikost: UNIVERZÁLNÍ (průměr prstýnku: 2 cm)

Součástí balení je i organzový pytlíček, ve kterém Ti prstýnek dorazí.♥

Zvolte si variantu:

119,00 Kč

OLIVÍN

Tento kámen napomůže k tomu, abychom si dokázali uspořádat své myšlenky a očistit své tělo od všeho negativního. Olivín je totiž skvělým pomocníkem, který dokáže odhalit jedovaté látky a bezpečně je neutralizovat. Je velmi účinný jako čistič a neutralizuje přítomnost jedovatých látek. Svému majiteli nedovolí, aby si s sebou nosil problémy nebo pocity viny z minulosti, což napomůže k volnějšímu a klidnému životu, kdy není "svázán" negativními myšlenkami. Napomáhá každému, kdo až doposud nebyl schopen přijmout odpovědnost za vlastní život nebo nedokáže přiznat vlastní chyby. Díky němu dokážeme přijmout odpovědnost za vlastní život. Je vynikajícím minerálem, který dokáže zlepšit problematické vztahy. Výborně odstraňuje stres a zvyšuje sebevědomí. Potlačuje žárlivost zlost a lítost. Dokáže srovnat manželské nebo mezilidské problematické vztahy.