OSOBNÍ MACRAMÉ AMULET ☆ výroba na přání

Oblíbené ★

Osobní macramé amulet - jedinečný šperk pro Vaši bytost. 

Při tvorbě na přání nechávám tvořit vesmír a své ruce skrze energetická vlákna. Díky naší společné komunikaci, vzniká originální a jedinečný šperk přímo pro vaši bytost. Osobní macramé amulety s krystaly jsou vždy jiné a jedinečné, stejně jako každý jeden z nás. Osobní amulety slouží k podpoře či ukázání směr, kterým se právě vydat.

Váš osobní amulet poslouží k podpoře vaší životní cesty a záměru, nebo může sloužit i jako ochranný amulet, či probouzet vaší vnitřní sílu pro správné kroky životem. 

TIP: Intuitivní osobní šperk může být i krásným a jedinečným darem pro vaše blízké.

U každé vytvořené objednávky na osobní macramé amulet si předem prosím zálohu, která činí 400 Kč. 

Těším se na naše SPOLUtvoření!

Více info k objednávkám na osobní macramé amulety naleznete níže. ♥

Zvolte si variantu:

400,00 Kč

Jak objednat, pokud...?


Mám již svou vizi a představu

Pokud máte svou vlastní vizi a představu - tedy víte, jaký druh minerálu a barvu opletení si do svého osobního macramé amuletu přejete, napište mi veškeré informace do poznámky k objednávce a společně doladíme Váš amulet k dokonalosti. Mějte se mnou prosím strpení, pokud neodpovím ihned po odeslání objednávky - snažím se každé objednávce věnovat co nejvíce svého možného času - co mi ruce a energie stačí. ♥

Volá mě, ale stále ještě nemám jasno...

Pokud cítíte volání, ale nevíte si rady, napište mi veškeré informace, které by mi pomohly s napojením se na Vás a Vaše potřeby, které je potřeba zhmotnit, do poznámky k objednávce (například: v jaké životní fázi se momentálně nacházíte, co potřebujete potlačit nebo naopak podpořit...) a společně doladíme Váš amulet k dokonalosti. Mějte se mnou prosím strpení, pokud neodpovím ihned po odeslání objednávky - snažím se každé objednávce věnovat co nejvíce svého možného času - co mi ruce a energie stačí. ♥

Jak dlouho trvá výroba?

Výroba osobního amuletu je z časového pohledu velmi individuální. Záleží na rychlosti naší společné komunikace, materiálu k tvorbě, který budu mít skladem nebo budu muset objednávat (zejména minerály a polodrahokamy, protože ne vždy mám momentálně veškeré minerály u sebe v dílničce), na velikosti minerálu a tedy pracnosti opletení a také podle počtu objednávek. Výroba se tedy pohybuje od 1-3 týdnů. 

Součást balení 

Osobní macramé amulet k Vám dorazí v dárkové kartonové krabičce vyrobené ze 100% recyklovatelných papírových krabiček, které jsou vyrobeny z přírodních FSC materiálů. Součástí balení je kartička s informacemi o daném minerálu/polodrahokamu, kartička s péčí o minerály, afirmační kartička, osobní dopis a sušené květy. Krabičky jsou dále vloženy do kartonové ochranné krabice, aby byla chráněna a bylo tak zachováno dárkové balení.

Ceník a záloha při závažné objednávce 

U každé vytvořené objednávky na osobní macramé amulet si předem prosím zálohu, která činí 400 Kč. 

Ceny osobních macramé amuletů se odvozují od druhu minerálu/polodrahokamu, jejich velikosti, kvalitě a náročnosti opletení a pohybují se od 690 do 1900 Kč.