~OSOBNÍ NÁRAMEK~z broušeného minerálu na přání

Přejete si jedinečný osobní náramek, který Vám bude vytvořen na míru a bude rezonovat s Vaší vibrační energií? 

Těším se na to, až spolu vytvoříme něco magického ♥

Osobní náramky na přání vyrábím pouze a výhradně z přírodních broušených minerálů o průměru cca 4-5 mm, díky kterému vytváří na ruce jemný vzhled a můžete je tak kombinovat s náramky, které již nosíte. Díky jejich jemnosti si tak můžete dopřát nosit na ruce nespočet náramků bez pocitu těžkosti na ruce.

Náramek k Vám dorazí v dárkové krabičce s popiskem minerálu, info kartičkou vztahující se k péči o náramek a afirmační kartičkou. 

Hotové náramky projdou očistným rituálem za pomocí vykuřovací směsi a poté jsou s poselstvím laskavě zabaleny a putují k Vám.


Zvolte si variantu:

Cena od 350,00 Kč

Jak objednat náramek na přání?

  • Rozmyslete si jaké kameny chcete, aby ve Vašem náramku byly (vybírat můžete intuitivně nebo můžete vybrat zde podle vlastností, znamení zvěrokruhu a čaker). V případě, že jste si nevybrali, popište v čem by vám měl náramek pomoci, co je potřeba eliminovat a co naopak podpořit. Pokud budete mít zájem o kameny, které nejsou v nabídce, počítejte prosím s delší dobou výroby.
  • Vyberte si velikost náramku z nabídky Variant.
  • Vyberte si z nabídky Variant zda si přejete náramek s přívěskem, bez přívěsku nebo s hrotem křišťálu.
  • Do POZNÁMKY k objednávce mi prosím napište všechny nezbytné detaily, které bych měla vědět, abych mohla nahlédnout do tužby Vašeho srdce a vytvořila tak náramek dle Vašich představ - z jakého minerálu si náramek přejete vyrobit, druh přívěsku (např. zlaté srdíčko, andělská křídla, lotus, hamsa, strom života atd.).

Jak dlouho trvá výroba a kdy mi náramek dorazí?

Doba výroby a dodání trvá max. 5 dnů, záleží však také na časové vytížení díky počtu objednávek na přání. Doba dodání se může případně prodloužit výběrem minerálu, který nebude v nabídce. Jedná se o velmi nádherný proces tvorby, který nerada uspěchávám, pokud nemusím. 

Pokud si Však přejete vytvořit náramek pro někoho blízkého k určitému datumu, dejte mi prosím zavčasu vědět, abych se mohla časově přizpůsobit a náramek k Vám díky tomu mohl dorazit v pravý čas.


Těším se na to, až spolu vytvoříme něco magického ♥